Aktualności

Już jesienią z nowymi odcinkami powrócą wszystkie seriale, wchodzące w skład Arrowverse – zobaczymy dalsze losy bohaterów i bohaterek z „Arrow”, „The Flash”, „Supergirl” oraz „DC’s Legends of Tomorrow”. Co wiadomo o przyszłych wydarzeniach?

Prace na planie nadchodzących sezonów seriali stacji The CW rozpoczęły się dopiero na początku lipca. W związku z tym nie wszystkie materiały zaprezentowane podczas Comic-Conu w San Diego skupiają się na scenach z przyszłych odcinków, jednak i z tym poradzili sobie twórcy – łącząc fragmenty ostatnich wydarzeń z dodatkową narracją.

„Arrow” to historia Olivera Queena, który po pięciu latach powrócił z pobytu na, wydawałoby się, bezludnej wyspie. Przywdział strój i zaczął sam wymierzać sprawiedliwość w mieście, powoli zmierzającym do zguby. Siódmy sezon rozpocznie się z Oliverem znajdującym się w więzieniu. W Star City „praca” samowłańczych mścicieli będzie teraz szczególnie zakazana. Do obsadu dołączyła trójka nowych aktorów: Holly Elissa („Whistler”) zagra bezwzględną zabójczynię Red Dart, Michael Jonsson („Van Helsing”) wcieli się w brutalnego Kodiaka, a Miranda Edwards („The Magicians”) zostanie mistrzynią podstępu Silencer. Premierowy odcinek wyemitowany zostanie w nocy z 15 na 16 października, a zwiastun prezentuje się następująco:

„The Flash” opowiada o najszybszym człowieku na Ziemi – Barry Allen w wyniku wybuchu reaktora cząstek oraz uderzenia pioruna zyskał wyjątkową szybkość. Z pomocą swoich przyjaciół przywdział superbohaterski strój. Pomoc Nory w finale sezonu nie obędzie się bez konsekwencji – córka Barry’ego i Iris utknęła w ich czasie i twierdzi, że popełniła wielki błąd. W nadchodzącym sezonie drużyna Flasha stawi czoła nowemu przeciwnikowi, którym będzie Cicada. W postać tę wcieli się aktor Chris Klein, znany z serii filmów „American Pie” oraz serialu „Wilfred”. Premiera z 9 na 10 października. Zapowiedź głównego wroga znajduje się w poniższym zwiastunie:

„Supergirl” jest historią Kary Danvers, która jako dziecko trafiła na Ziemię. Tak naprawdę pochodzi z Kryptonu i jest kuzynką Supermana, przybyła tu za nim, by się nim zaopiekować, ale w wyniku zejścia z kursu jej statku, zajęło jej to kilka dodatkowych lat. Podobnie jak znany członek jej rodziny, Kara pragnie pomagać ludziom, współpracują z agencją D.E.O. W nowym sezonie pojawi się postać transseksualna – Nia Nal, która stanie się bohaterką znaną jako Dreamer. Zagra ją transseksualna aktorka Nicole Maines („Royal Pains”). Dodatkowo w obsadzie pojawią się April Parker Jones („Jericho”, „The Last Ship”) oraz David Ajala („Doctor Who”, „Nightflyers”). Nowy odcinek zadebiutuje w  nocy z 14 na 15 października. W zwiastunie zauważymy niewiele nowych scen, jednak wzrok przykuwa Alex, która objęła stanowisko szefa D.E.O. oraz tajemniczy strój, który zdaje się mieć na sobie Supergirl:

„DC’s Legends of Tomorrow” to przygody grupy niekoniecznie bohaterów, ale osób ze specjalnymi zdolnościami, chcących uchronić czas przed niebezpiecznymi zmianami. W czwartym sezonie stałym członkiem drużyny zostanie John Constantine, na co wielu fanów czeka z niecierpliwością. Do obsady dołączyła Ramona Young („Z Nation”, „Santa Clarita Diet”), wcielająca się w Alaskę Yu, członkinię organizacji znanej jako Time Bureau. Nate będzie chciał odnowić kontakty ze swoim ojcem, którego odegra Tom Wilson, aktor znany z serii „Back to the Future” ("Powrót do przyszłości”), gdzie grał Biffa Tannena! Premiera odbędzie się w nocy z 22 na 23 października. Zwiastun prezentuje się następująco:

Źródło: The CW

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Arrow

Rozpuszczony miliarder i playboy, Oliver Queen, zostaje uznany za martwego, kiedy jego jacht ginie na morzu. Wraca po pięciu latach jako kompletnie inny człowiek …


The Flash

W wyniku porażenia prądem Barry Allen zyskuje niesamowite nadludzkie zdolności, stając się najszybszym człowiekiem na świecie. Nadaje on sobie pseudonim Flash i …


Supergirl

Kuzynka Supermana, Kara, została wysłana na Ziemię z Kryptonu. W rodzinie zastępczej uczy się władać posiadanymi mocami, trzymając je jednocześnie w tajemnicy. …


DC's Legends of Tomorrow

Serial oparty na komiksach wydawanych przez DC Comics. Kiedy Ziemi zaczyna grozić wielkie niebezpieczeństwo, Rip Hunter postanawia zebrać grupę superbohaterów i …


Aktualności