Aktualności

Obsada tegorocznego crossoveru Arrowverse powiększa się. Superbohaterowie spotkają prawdopodobnie inną osobę z planety Krypton. Kim może być? Uwaga na spoilery.

W tegorocznym crossoverze spotka się ekipa „Supergirl”, „Arrow” i „The Flash”. Nie zobaczymy pasażerów Waveraidera z „DC’s Legends of Tomorrow”. Superbohaterowie udadzą się do Gotham, gdzie poznamy Batgirl, graną przez Ruby Rose, która potem otrzyma własny serial. 

Batgirl to nie jedyna nowa postać, która zadebiutuje w tym wydarzeniu. Po raz pierwszy w tym uniwersum zobaczymy także Lois Lane. Obecnie szuka się także osób do dwóch nowych ról.

CW Flash Supergirl Arrow
Flash, Arrow i Supergirl

Pierwszą z nich jest doktor Elias Kern, a drugą Lon-El. Jak wiadomo, podczas castingów często ukrywa się prawdziwe imiona postaci, by zaskoczyć fanów. Druga z postaci nosi nazwisko rodowe Supermana, opisana jest jako tajemniczy gość z innej planety. Ma być tajemnicza i niejednoznaczna,a do tego posiadać prawie nieskończoną moc. 

That Hashtag Show, który powiadomił o castingu, sugeruje, że być może twórcy zafundują nam plot twist i będzie to tak naprawdę ojciec Supermana, Jor-El, który przeżył zagładę planety. Na razie trudno powiązać Lon-Ela z inną postacią z komiksów DC, a być może będzie to zupełnie nowy, oryginalny bohater.

Arrowverse
Ekipa Arrowverse podczas ostatniego crossovera

Czy gość z obcej planety będzie głównym wrogiem superbohterów? Informacje te są na razie plotkami, ale  twórcy seriali często bawią się mitologią bohaterów, więc wszystko jest możliwe. 

Tegoroczny crossover ma rozgrywać się przez trzy dni w amerykańskiej stacji CW: 9 grudnia w „The Flash”, 10 grudnia w „Arrow” i 11 grudnia w „Supergirl”. 

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Arrow

Rozpuszczony miliarder i playboy, Oliver Queen, zostaje uznany za martwego, kiedy jego jacht ginie na morzu. Wraca po pięciu latach jako kompletnie inny człowiek …


The Flash

W wyniku porażenia prądem Barry Allen zyskuje niesamowite nadludzkie zdolności, stając się najszybszym człowiekiem na świecie. Nadaje on sobie pseudonim Flash i …


Supergirl

Kuzynka Supermana, Kara, została wysłana na Ziemię z Kryptonu. W rodzinie zastępczej uczy się władać posiadanymi mocami, trzymając je jednocześnie w tajemnicy. …


Aktualności