1
Aktualności

Serial „Arrow” ponownie stracił ważnego członka obsady: tym razem jest to Paul Blackthorne.

W świecie superbohaterów DC zawsze było sporo kłopotów związanych z ich produkcjami, jednak te serialowe zwykle cieszyły się dobrą opinią wśród fanów i krytyków. Uznanie odbiorców nie jest najwyraźniej wystarczającym argumentem dla niektórych aktorek i aktorów, którzy opuszczają ostatnio obsadę „Arrow”. W zeszłym miesiącu z produkcją pożegnała się Willa Holland, odtwórczyni roli Thei Queen.

Arrow, sezon 7, Paul Blackthorne, Quentin Lance
Paul Blackthorne jako Quentin Lance
 

W jej ślady poszedł właśnie Paul Blackthorne, którego bohater, Quentin Lance, był bardzo istotną postacią. Obecny w serialu od samego początku, czyli od 2012 roku, Blackthorne pozostawił serial w niecodziennej sytuacji, kiedy na planie są obecne już tylko dwie postacie pierwszoplanowe pamiętające początek serialu. Aktor nie podał żadnych wyjaśnień, podobnie jak Holland, więc fani mogą jedynie spekulować na temat przyczyny jego odejścia.

Źródło: deadline.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • Mausner
    Mausner

    Pokończyły im się kontrakty. W przypadku Blackthorne'a szczegółów brak, ale Holland najpierw sama poprosiła o mniej czasu ekranowego dla jej postaci, a potem nie przedłużyła kontraktu.

Powiązane

Seriale

Arrow

Rozpuszczony miliarder i playboy, Oliver Queen, zostaje uznany za martwego, kiedy jego jacht ginie na morzu. Wraca po pięciu latach jako kompletnie inny człowiek …