Aktualności

Na fanów serialu „Arrow” czeka dobra wiadomość – w siódmym sezonie znajoma twarz zawita w Star City i tym razem zostanie na dłużej. Colton Haynes, który wcielał się w postać Roya Harpera, powróci w roli regularnej.

„Arrow” opowiada historię Olivera Queena, który po pięciu latach od katastrofy statku i pobytu na bezludnej wyspie powraca do rodzinnego miasta. To, co przeżył w czasie nieobecności, mocno go odmieniło i nadało jego życiu nowy cel –  teraz zwalcza przestępczość jako zamaskowany mściciel.

Colton Haynes („Teen Wolf”, „American Horror Story”) występował w serialu „Arrow” od 15. odcinka pierwszego sezonu, wcielając się w Roya Harpera jako postać powracającą. W następnych dwóch sezonach był już w regularnej obsadzie, którą opuścił wraz z końcówką trzeciego sezonu. Od tamtej pory wystąpił gościnnie w trzech odcinkach.

Jak ogłosili producenci wykonawczy serialu:

Bardzo się cieszymy z powrotu Coltona do serialu „Arrow”. Zawsze cieszyły nas jego gościnne występy, dlatego jesteśmy zachwyceni, mając go znów w obsadzie regularnej. Nie możemy się doczekać wszystkich kreatywnych pomysłów, jakie powrót Roya Harpera nam zapewnia.

Haynes również wspomniał, że bardzo cieszy go powrót do roli i granie z dawną obsadą.

Colton Haynes, Roy Harper, Arrow, The CW
Colton Haynes jako Roy Harper / Arsenal w serialu „Arrow”
 

„Arrow” niedawno uzyskał przedłużenie na kolejny sezon, tak samo jak pozostałe seriale należące do wspólnego uniwersum (Arrowverse) – oznacza to, że w kolejnym sezonie serialowym pewnie znowu doczekamy się rozbudowanego crossovera. Wśród wyników oglądalności stacji serial zajmuje 7. pozycję, przyciągając średnio 1,344 miliona osób przed telewizory przy każdym odcinku.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Arrow

Rozpuszczony miliarder i playboy, Oliver Queen, zostaje uznany za martwego, kiedy jego jacht ginie na morzu. Wraca po pięciu latach jako kompletnie inny człowiek …


Aktualności