Aktualności

Po prawie rocznej przerwie platforma Netflix podzieliła się datą premiery drugiej części piątego sezonu „Arrested Development”.

„Arrested Development” to komedia śledząca losy Michaela Blutha, który musi zająć się swoją dotychczas bogatą rodziną, w momencie gdy ich środki do życia zostały zamrożone. Choć mężczyzna ma dość zarówno swojego rodzeństwa, jak i rodziców, to jednak stara się zachować odpowiednio w tej sytuacji i dać dobry przykład swojemu synowi.

Serial powróci z drugą częścią piątego sezonu, który prawdopodobnie okaże się już ostatnim, choć na ostateczną dezycję Netflixa trzeba jeszcze poczekać. Jak zaprezentowano na poniższym plakacie, w nadchodzących odcinkach rodzina Bluthów zmierzy się ze sprawą morderstwa Lucille 2, a niekoniecznie mamy tu do czynienia z geniuszami zbrodni.

arrested development, netflix, sezon 5, część 2
Plakat zapowiadający premierę nowych odcinków

Serial nie jest dostępny w polskiej ofercie Netflixa. Premiera nowych odcinków, w wybranych rejonach świata, odbędzie się 15 marca.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Arrested Development

Michael Bluth staje przed trudnym zadaniem doprowadzenia swojej dysfunkcyjnej rodziny do porządku po tym jak jego ojciec zostaje zamknięty w więzieniu.


Aktualności