Aktualności

Twórca serialu, Mitchell Hurwitz, opublikował w mediach społecznościowych oficjalne oświadczenie, informując fanów o dalszych losach serialu. 4 maja wypuszczona została nowa wersja czwartego sezonu, nawiązująca do formuły znanej z odcinków emitowanych przez Foxa (zanim Netflix wznowił serial). Piąty sezon pojawi się pod koniec maja.

„Arrested Development” to komedia emitowana przez stację Fox w latach 2003-2006. W 2013 roku serial powrócił z czwartym sezonem stworzonym przez Netflixa. Historia skupia się na postaci Michaela Blutha, który musi zająć się swoją dotychczas bogatą rodziną, w momencie gdy ich środki do życia zostały zamrożone. W serialu występują: Jason Bateman („Ozark”), Portia de Rossi („Scandal”), Will Arnett („BoJack Horseman”), Michael Cera („Juno”), Alia Shawkat („Search Party”), Tony Hale („Veep”), David Cross („The Increasingly Poor Decisions of Todd Margaret”), Jeffrey Tambor („Transparent”), Jessica Walter („Archer”).

W zamieszczonym przez Hurwitza oświadczeniu skierowanym do fanów „Arrested Development” podane są dwie istotne informacje – premiera piątego sezonu już niedługo, a 4 maja Netflix wypuści zremiksowaną wersję czwartego sezonu. Całość można przeczytać poniżej:

Arrested Development, Mitchell Hurwitz, sezon 4, sezon 5, Netflix

Arrested Development, sezon 4, sezon 5, Mitchell Hurwitz

Zremiksowana wersja czwartego sezonu (nazwana „Season 4 Remix: Fateful Consequences”) podzieli w inny sposób odcinki, dzięki czemu widzowie mają dostać chronologicznie ułożoną historię, pokazującą ciągle wszystkich członków rodziny, a nie odcinki poświęcone konkretnym osobom. Decyzja dotycząca remiksu została zapowiedziana już w 2014 roku, po tym gdy nowa formuła nie przypadła fanom do gustu. Z 15 półgodzinnych odcinków powstaną 22 krótsze. Jako narratora ponownie usłyszymy Rona Howarda. Premiera nowej wersji już w piątek, 4 maja, na Netflixie (serial nie jest dostępny w polskiej wersji serwisu).

[AKTUALIZACJA – 8.05.2018r.]

Piąty sezon serialu, który jak ogłosił Hurwitz zadebiutuje niedługo, dostał konkretną datę premiery – 29 maja i zwiastun:

Źródło: twitter / Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Arrested Development

Michael Bluth staje przed trudnym zadaniem doprowadzenia swojej dysfunkcyjnej rodziny do porządku po tym jak jego ojciec zostaje zamknięty w więzieniu.