Aktualności

W sieci pojawiło się kilka niepotwierdzonych jeszcze informacji na temat tworzonego właśnie przez Amazon serialu w uniwersum „The Lord of the Rings”.

Według nieoficjalnych informacji fabuła miałaby się skupić na młodości Aragorna. Produkcja została ogłoszona pod koniec zeszłego roku, dzieląc fanów Tolkiena na tych zachwyconych pomysłem przeniesienia jego twórczości na mały ekran oraz tych przekonanych, że to zwykły skok na kasę. Amazon podał, że budżet serialu wynosi aż 500 milionów dolarów, ale już mówi się o znacznie wyższej kwocie. Taki koszt gwarantuje twórcom niemal zupełną dowolność w pracy.

Lord of the Ring, serial, sezon 1, Aragorn, Amazon
Kadr z filmu „The Lord of the Rings”
 

Informacja pochodzi z fanowskiej strony OneRing, która kilka lat temu informowała, że powstanie film na podstawie „Hobbita”, zanim jeszcze oficjalnie to ogłoszono, więc bardzo prawdopodobne, że i tym razem się nie myli. Pierwszy sezon ma skupić się na historii Aragorna, która jest pełna wspaniałych przygód. Bohater służył przecież jako Strażnik Północy, a potem walczył w armii króla Thengela z Rohanu. Aragorn spędził także bardzo dużo czasu, podróżując po całym Śródziemiu, co daje mnóstwo możliwości do opowiedzenia zupełnie nowych, wcześniej nieopisanych przygód. Fani muszą jednak jeszcze trochę poczekać: serial jest obecnie w fazie pre-produkcji i nie ma żadnej daty premiery.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności