Aktualności

Już w listopadzie skorzystamy z oferty nowej platformy streamingowej. Czego możemy się na niej spodziewać?

Platforma Apple TV+ już w dniu premiery, 1 listopada, będzie oficjalnie dostępna w Polsce. Koszt to 24,99 zł za miesiąc z 7-dniowym darmowym okresem próbnym. Dodatkowo osoby, które zakupią nowego iPhone’a, iPada, iPoda touch, Maca lub Apple TV, zyskają bezpłatny dostęp do Apple TV+ na cały rok. Oferta oryginalnych produkcji prezentuje się następująco:

„The Morning Show” – premiera 1 listopada

Serial skupi się na pracy w telewizji śniadaniowej. Alex Levy (Jennifer Aniston) musi poradzić sobie z przywróceniem blasku prowadzonemu przez nią programowi, po tym jak współpracujący z nią Mitch Kessler (Steve Carell) zostaje zwolniony w związku z oskarżeniami na tle seksualnym. Wszystko może zmienić się po pojawieniu się w produkcji lokalnej reporterki Bradley Jackson (Reese Witherspoon).

„See” – premiera 1 listopada

Produkcja przeniesie nas do świata, w którym na skutek działania wirusa setki lat temu wszyscy stali się niewidomi. Sytuacja zmienia się za sprawą dwójki nowo narodzonych dzieci, które widzą. W głównej roli wystąpi Jason Momoa („Game of Thrones”, „Aquaman”).

„Dickinson” – premiera 1 listopada

Historia prezentująca postać Emily Dickinson, znanej amerykańskiej poetki. Nie będzie to jednak zwykła produkcja biograficzna, a raczej spojrzenie na współczesny świat z perspektywy lat 50. XIX wieku. W roli głównej wystąpi Hailee Steinfeld („Bumblebee”).

„For All Mankind” – premiera 1 listopada

Co by było, gdyby to nie Amerykanie jako pierwsi wylądowali na Księżycu? Na to pytanie postara się odpowiedzieć ten serial, prezentując zmienioną historię, w której zażarta walka o podbicie kosmosu trwać będzie znacznie dłużej. W głównej roli zobaczymy Joela Kinnamana („Altered Carbon”).

„Snoopy in Space” – premiera 1 listopada

Animacja śledzi losy psa Snoopy’ego, któremu marzy się zostanie astronautą. Wycieczka do NASA i wybranie znanej ekipy do odbycia misji w kosmosie może spełnić jego sny.

„Helpsters” – premiera 1 listopada

Serial dla dzieci, od twórców „Sesame Street”. Grupa potworków pomaga rozwiązywać dziecięce problemy.

„Ghostwriter” – premiera 1 listopada

Reboot produkcji dla dzieci z lat 90. Czwórkę dzieciaków połączył tajemniczy duch z okolicznej księgarni. Teraz muszą współpracować, by uwolnić fikcyjne postacie z dzieł literatury.

„The Elephant Queen” – premiera 1 listopada

Nagrodzany film dokumentalny, skupiający się na zagrożonym gatunku słoni, prezentujący niezwykłą historię słonicy i jej potomstwa w podróży pełnej miłości i straty, doznawanych podczas powrotu do domu.

„Oprah Winfrey” – premiera 1 listopada

Nowy program prowadzony przez Oprah, za pomocą którego prezentować będzie projekty, pozwalające wprowadzać pozytywne zmiany na świecie.

„Servant” – premiera w grudniu

Thriller psychologiczny skupiający się na rodzicach (odgrywanych przez Lauren Ambrose i Toby’ego Kebbella), którzy wynajmują młodą opiekunkę Leanne do opieki nad swoim dzieckiem. Nie wszystko jednak jest takie, jak mogłoby się wydawać. W serialu zobaczymy także Ruperta Grinta (seria filmów o Harrym Potterze, „Snatch”), wcielającego się w tajemniczego Juliana Pierce’a.

servant, appl,e platforma, rupert grint
Rupert Grint i Toby Kebbell w serialu „Servant”

„Truth Be Told” – premiera w grudniu

Serial kryminalny, opowiadający o rodzinach dotkniętych tragedią. Główną bohaterką jest dziennikarka (Octavia Spencer) powracająca do morderstw sprzed lat. Interesuje ją, jaki wpływ ma ponowne poruszenie tematu na wszystkie związane ze sprawami osoby.

apple, platforma, truth be told, octavia spencer
Octavia Spencer na zdjęciu promującym serial „Truth Be Told”

Źródło: apple.com / ew.com / deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności