Aktualności

„Dark” to oryginalna niemiecka produkcja Netflixa, której pierwszy sezon został świetnie odebrany zarówno przez widzów, jak i krytyków. My znamy już datę premiery kolejnej odsłony.

Serial skupia się na zniknięciu dwójki dzieci w małym niemieckim miasteczku, w którym koncepcja czasu została wywrócona do góry nogami. Zagadką w tym przypadku nie jest to, kto porwał dzieci, lecz... kiedy.

W pierwszym sezonie Jonas trafił do przyszłości i desperacko próbuje wrócić do roku 2020. W międzyczasie jego przyjaciele – Martha, Magnus i Franziska – próbują odkryć, w jaki sposób Bartosz jest związany z tajemniczymi zjawiskami, które dzieją się wokół nich.

Sezon drugi to kontynuacja losów czterech rodzin, które próbują odmienić przeznaczenie swojej małej społeczności. W ośmiu godzinnych odcinkach bohaterowie przekonają się, że każda podjęta przez nich decyzja bezpowrotnie wpływa na ich teraźniejszość, przeszłość i przyszłość. Do obsady w tej części dołączają Sandra Borgmann, Winfried Glatzeder, Dietrich Hollinderbäumer i Sylvester Groth.

Nowy sezon „Dark” pojawi się na Netflixie 21 czerwca. 

źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Dark

Serial skupia się na zniknięciu dwójki dzieci w małym niemieckim miasteczku, w którym koncepcja czasu została wywrócona do góry nogami. Zagadką w tym przypadku …


Recenzje


Aktualności