Aktualności

Wrogowie Diabła z Hell's Kitchen nigdy nie śpią... i z pewnością nie dadzą o sobie zapomnieć. 3. sezon „Daredevila” obfituje w powroty.

Jak potwierdził Entertainment Weekly, Vincent D’Onofrio powróci na mały ekran w najnowszym sezonie „Daredevila” i ponownie wcieli się w rolę Wilsona Fiska – antagonisty z 1. sezonu. Ostatni raz mieliśmy okazję zobaczyć tę postać w trakcie 2. serii, gdy Frank Castle (w tej roli Jon Bernthal) trafił do więzienia, gdzie spotkał Fiska. Na tę chwilę nie wiadomo, jaki wpływ na fabułę będzie mieć powrót Kingpina.

Poza tym potwierdzono ponowny angaż Karen Page i Foggy'ego Nelsona. Niewątpliwie w serialu ujrzymy też Claire Temple, która stała się niejako lekarzem herosów z Nowego Jorku.

Nieznane są tylko losy Franka Castle, który otrzymał własną produkcję. Jego obecność w 3. odsłonie „Daredevila” nie jest pewna, choć z pewnością przez fanów mocno oczekiwana.

Nowy sezon „Marvel's Daredevil” już w 2018 roku na Netflixie.

 

Źródło: EW.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Daredevil

Niewidomy prawnik Matt Murdock postanawia wykorzystać swoje niezwykle wyczulone zmysły, aby walczyć ze światem przestępczym Nowego Jorku. Jego umiejętności sztuki …