1
Aktualności

Fani rudowłosej Ani z Zielonego Wzgórza będą z pewnością zachwyceni, ponieważ już wiemy, kiedy pojawi się 2. sezon serialu opowiadającego historię tej niezwykłej dziewczynki. Mamy również okazję zobaczyć pierwszy, oficjalny zwiastun i plakat. Czego możemy się spodziewać?

„Anne with an E” skupia się na życiu rudowłosej sieroty, która przypadkowo trafia na Zielone Wzgórze, gdzie mieszka rodzeństwo Cuthbertów. Maryla i Mateusz wkrótce stają się dla nastoletniej Ani prawdziwą rodziną. Serial jest realizowany na podstawie powieści Lucy Maud Montgomery, jednak dość luźno bazuje na literackim pierwowzorze.

W zwiastunie możemy po raz kolejny zobaczyć piękne krajobrazy oraz zaobserwować, jak umacniają się więzi między Anią i mieszkańcami Zielonego Wzgórza.

Ania powraca już 6 lipca na platformę Netflix wraz z nowymi dziesięcioma odcinkami. Zobaczcie również pierwszy plakat drugiego sezonu, który dodatkowo potwierdza tę datę:

Anne With An E, Ania z Zielonego Wzgorza, Anne, 2 sezon, Netflix
Oficjalny plakat 2. sezonu „Anne With An E”

Według portalu Metacritic pierwszy sezon uzyskał ocenę 79/100 od krytyków, co jest bardzo dobrym wynikiem. Historia spotkała się z raczej dobrym odbiorem, bo pomimo znaczących zmian w fabule przywołuje wspomnienie lektury z dzieciństwa.

Pierwszy sezon jest dostępny na Netflixie; produkcja powstaje przy współpracy platformy i kanadyjskiej stacji CBC.

Źródło: indiewire.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • Bartłomiej Kutyba
    Bartłomiej Kutyba
    @Bartuno

    Nareszcie! Mój pierwszy obejrzany serial na Netlixie. :P

Powiązane

Seriale

Anne with an E

Życie rudowłosej sieroty imieniem Ania zmienia się, gdy przypadkowo trafia na Zielone Wzgórze, gdzie mieszka rodzeństwo Cuthbert.