Aktualności

Ania Shirley podbiła serca wielu ludzi. Nic dziwnego, że Netflix postanowił zrobić serial na podstawie książek Lucy Maud Montgomery. Premiera drugiego sezonu coraz bliżej, a my mamy nowe informacje dotyczące bohaterów.

W serialu pojawi się pierwszy czarny bohater, który ma być przyjacielem Gilberta Blythe. W Sebastiana, pracownika parowca, wcielić się ma Dalmar Abuzeid, który jest niezwykle zadowolony, że ma możliwość zagrania w tym serialu.

To niewiarygodne, w jaki sposób jestem wprowadzany do opowieści, która już ma swoją historię i  publiczność, a to oznacza tyle, że mogę stać się jej częścią w nowej, afro-karaibskiej perspektywie w świecie Ani.

Jego postać, Sebastian Lacroix, pochodzi z Trinidadu i przybywa do fikcyjnej Avonlea jako pracownik fizyczny. Sebastian zostaje przedstawiony jako przyjaciel Gilberta Blythe, miłości Ani Shirley, granej przez Amybeth McNulty.

Ania z Zielonego Wzgórza Czarny bohater
Co nowego w drugim sezonie „Anne with an E”?

Showrunnerka „Anne with an E”, Moira Walley-Beckett, powiedziała, że celowo sprawiła, że w jej interprertacji Ani z Zielonego Wzgórza pojawiła się wielokulturowość.

Kiedy po raz pierwszy rozpoczęłam pracę z „ Anne with an E” niepokoił mnie brak różnorodności w tej książce, zwłaszcza że Kanada jest tak wielokulturowa, zarówno wtedy, jak i teraz.

Teraz należy tylko czekać na efekty. Premiera drugiego sezonu już w najbliższy piątek, 6 lipca, na Netflixie.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Anne with an E

Życie rudowłosej sieroty imieniem Ania zmienia się, gdy przypadkowo trafia na Zielone Wzgórze, gdzie mieszka rodzeństwo Cuthbert.