Aktualności

Nowa twarz dołączyła do obsady drugiego sezonu „Luke Cage”. Annabella Sciorra pojawi się w nowej odsłonie serialu jako główny czarny charakter.

Drugi sezon serialu „Luke Cage” zadebiutuje na platformie Netflix już 22 czerwca 2018 roku. Informacji na temat nowej serii wciąż przybywa, a według najświeższej z nich do obsady produkcji dołączyła znana między innymi z „The Sopranos” Annabella Sciorra. Aktorkę zobaczymy w najnowszym sezonie w roli głównego przeciwnika Luke’a Cage’a. 

Sciorra zagra postać Rosalie Carbone – niebezpiecznej przestępczyni ze śródmiejskiego półświatka, której uwaga skupi się w drugim sezonie na Harlemie. Na temat angażu aktorki wypowiedział się producent wykonawczy serialu Cheo Hodari Coker:

Jestem jej wielkim fanem jeszcze od czasów „Jungle Fever” Spike’a Lee. Nie widzieliście jej w roli gangstera odkąd pojawiła się w trzecim sezonie „The Sopranos”, ale jest świetna jako Rosalie Carbone. Jestem zachwycony faktem, że jej debiutem w uniwersum Marvela będzie właśnie „Luke Cage”.

 

Annabella Sciorra, Luke Cage, Netflix, Rosalie Carbone
Annabella Sciorra wcieli się w znaną fanom komiksów postać Rosalie Carbone

W nadchodzącej serii Luke będzie musiał poradzić sobie z popularnością, jaką cieszy się wśród mieszkańców Harlemu. Zaufanie jakim zotał obdarzony, sprawia, że czuje jeszcze większą odpowiedzialność za mieszkańców. Teraz, wraz z pojawieniem się nowego wroga, jego nieskazitelna reputacja zostanie wystawiona na bardzo trudną próbę. 

Oprócz Sciorry w drugim sezonie produkcji Netflixa pojawią się także: Mike Colter (Luke Cage), Simone Missick (Misty Knight), Alfre Woodard (Mariah Dillard) i Theo Rossi (Hernan „Shades” Alvarez).

„Luke Cage” powróci już 22 czerwca – wtedy to na platformie Netflix udostępniony zostanie cały trzynastoodcinkowy 2. sezon serialu.

Źródło: www.news.marvel.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Luke Cage

Fabuła serialu oparta jest na serii komiksów o tym samym tytule. Główny bohater Luke Cage posiada niesamowitą siłę oraz niezniszczalną skórę. Zdolności te są efektem …