Aktualności

Stacja TNT podała informacje dotyczące przyszłości swoich dwóch seriali: „Claws” oraz „Animal Kingdom”.

Nie jest niespodzianką, że po genialnej oglądalności „Animal Kingdom” dostał zamówienie na kolejny, czwarty już sezon. Oglądalność premierowego odcinka trzeciej serii czterokrotnie przebiła przeciętny wynik z poprzedniego sezonu. Ponadto serial staje się coraz bardziej popularny w mediach społecznościowych, co upewniło stację w decyzji o przedłużeniu. Produkcja opowiada o nie do końca legalnych perypetiach rodziny Cody, mieszkającej w Kalifornii.

Animal Kingdom, Królestwo zwierząt, sezon 3, sezon 4, przedłużenie, TNT
Grafika promująca „Animal Kingdom”

Druga seria serialu „Claws” zadebiutowała z aż o 38% lepszym wynikiem niż pierwsza. Produkcja może pochwalić się największym przyrostem oglądalności wśród wszystkich powracających dramatów TNT. Nie dziwi zatem, że również w tym przypadku stacja postanowiła zamówić kolejną serię. „Claws” opowiada o życiu i przestępstwach pięciu kobiet, które pracują w salonie stylizacji paznokci na Florydzie. Salon jest miejscem, gdzie prane są brudne pieniądze.

Claws, sezon 3, sezon 2, przedłużenie, TNT
Zdjęcie promujące „Claws”

Kolejne sezony obydwu seriali będzie można zobaczyć dopiero w 2019 roku.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Animal Kingdom

Serial skupia się na 17-letnim Joshu, który po śmierci swoich rodziców przeprowadza się do krewnych w południowej Kalifornii. Rodzina nie należy do porządnych ludzi, …


Claws

Pięć kobiet, pracujących w salonie paznokci na Florydzie, wkracza do brutalnego świata przestępczości, gdzie rozpoczynają pranie pieniędzy.