Aktualności

Aktor Andy Serkis, odtwórca roli Golluma w filmowej trylogii „The Lord of the Rings” wypowiedział się na temat swojego ewentualnego powrotu do tej postaci w serialu od Amazona.

Jak wiadomo, Amazon ma zamiar stworzyć produkcję osadzoną w uniwersum Tolkiena. Nie będzie to zwykły serial, ale rękawica rzucona wszystkim innym stacjom, głównie dzięki olbrzymiemu budżetowi szacowanemu na min. 500 milionów dolarów. Do fanów twórczości pisarza zaczynają powoli docierać drobne informacje na temat nadchodzącego projektu, jak chociażby to, że być może opowie on losy młodego Aragorna. Czy możemy liczyć na zobaczenie jeszcze innych bohaterów znanych z filmów?

Lord of The Rings, Amazon, Andy Serkis, Gollum
Andy Serkis

Niedawno zapytano o to aktora Andy'ego Serkisa, czyli Golluma. W wywiadzie udzielonym CinemaBlend artysta bardzo jasno określił swoje stanowisko w tej sprawie.

Nie wydaje mi się. Gdybym był kimś, kto to tworzy, chciałbym zacząć od świeżego startu i stworzyć coś zupełnie nowego. Tak powinno być. To powinno się zrobić ze świetnym, klasycznym dziełem. Jak „Księga dżungli”. Musi znieść powtórzenia i kolejne interpretacje. Projekt potrzebuje świeżych oczu i uszu, i jestem pewien, że właśnie tak się stanie.

Amazon być może zacznie negocjować kontrakty z aktorami z wersji kinowej, jako że wypowiedź Serkisa nie jest wspólnym głosem ich wszystkich. Ian McKellen, czyli Gandalf oraz Sean Astin grający Samwise'a już wyrazili swoje zainteresowanie ewentualnym angażem. Czy Amazon pokusi się o powrót do dobrze znanych bohaterów? Na pewno wzbudziłoby to ogromne zainteresowanie niektórych fanów, ale z drugiej strony twórcy wystawiliby się na bardzo ostrą krytykę. Wszyscy muszą się uzbroić w cierpliwość i czekać na kolejne informacje dotyczące tej produkcji.

Źródło: cinemablend.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności