Aktualności

Amy Adams oraz jej menadżerka, Stacy O'Neil, niedawno założyły firmę produkcyjną Bond Group Entertainment. Właśnie podpisały umowę na pierwsze zlecenie – serial limitowany dla HBO. O czym opowie i czego możemy spodziewać się po projekcie?

Serial limitowany, który powstanie dla HBO z ramienia Bond Group Entertainment, będzie historią opartą na podstawie powieści Barbary Kingsolver – „The Poisonwood Bible”.

Książka została opublikowana w 1998 roku. Opowiada historię Orleanny Price, żony ewangelickiego misjonarza, który wraz z nią oraz czterema córkami wyjeżdża do Konga Belgijskiego w czasoe kolonialnego wstrząsu w 1959. Wszystko prowadzi rodzinę w środek politycznych spięć w od niedawna niepodległym afrykańskim państwie. 

amy adams, hbo, o'neil, the poisonwood bible, sharp objects, ostre przedmioty, serial
Amy Adams w „Sharp Objects”

Amy Adams ostatnio wzięła udział w produkcji HBO – „Sharp Objects”, przy której pracowała również jako producent wykonawczy. Do pracy przy „The Poisonwood Bible” zaangażowano Anyę Epstain („The Affair”), która odpowie za scenariusz oraz razem z Adams, O’Neil i Kingslover będzie producentką  wykonawczą. 

Nie zostały podane szczegóły dotyczące produkcji.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.