1
Aktualności

Netflix ogłosił, kogo zobaczymy w obsadzie drugiego sezonu serialu „American Vandal”.

Serial stał się wielkim hitem, przynosząc Neflixowi bardzo dużo słów uznania oraz jeszcze więcej pytań odnośnie do ewentualnej kontynuacji. Skoro wiemy już, że sezon drugi powstanie, to jakich aktorów możemy się w nim spodziewać?

Pierwszy sezon skupił się na przedstawieniu konsekwencji pewnego niewinnego żartu, który bardzo szybko wymknął się spod kontroli. Serial, który był kręcony w konwencji dokumentu, przedstawił bardzo złożony proces napiętnowania jednego z uczniów podejrzanego o dokonanie aktu wandalizmu.

Sezon drugi liczyć będzie 8 odcinków, ale nie ma jeszcze potwierdzonej daty premiery, chociaż wiemy, że będzie to 2018 rok. Niewiele również wiadomo na temat samej fabuły. W krótkiej zapowiedzi nowego sezonu udostępnionej przez Netflix pada bardzo tajemnicze pytanie:

W kolejnym sezonie „American Vandal” zobaczymy ponownie Petera Maldanaldo, granego przez Tylera Alvareza („The Fosters”). Do obsady dołączyli Travis Tope („Last Man Standing”) oraz Melvin Gregg („Freakish”). W najbliższym czasie możemy się spodziewać kolejnych informacji na temat obsady. Za produkcję serialu odpowiadają: Dan Lagana („Deadbeat”), Joe Farrell („Brockmire”), Ari Lubet („The Knick”) oraz Michael Rotenberg („Silicon Valley”).

Żródło: deadline.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • Patrycja Lechnowska
    Patrycja Lechnowska
    @Patrycja

    Utknęłam gdzieś w połowie 1. sezonu i za nic nie ruszę dalej. Potencjał to miało, ale cała akcja leci taaaak wolno, że chęci do oglądania znikają. Nawet chęć dowiedzenia się, kto to zrobił, nie sprawi, bym oglądała dalej, nie mówiąc już o braniu się za 2. sezon.

Powiązane

Seriale

American Vandal

Ktoś zdewastował na szkolnym parkingu 27 samochodów. Choć wszyscy podejrzewają o ten wyczyn lokalnego chuligana, Dylana Maxwella, to sprawa wcale nie jest tak oczywista.