Aktualności

Nie jest to prawdopodobnie żadną nowością dla fanów tej serii, ale tym razem padły oficjalne słowa: „American Horror Story” będzie gościć na naszych ekranach jeszcze przez co najmniej trzy sezony!

Czy kogoś to jeszcze dziwi, że po tylu latach „American Horror Story” wciąż utrzymuje się na fali? Mimo spadającej oglądalności z sezonu na sezon stacja FX oficjalnie ogłosiła, że serial dostaje zielone światło na kontynuację, pozwalając tym samym na produkcję kolejnych trzech sezonów. 

Poniżej możecie przeczytać kilka słów od prezesa stacji Johna Landgrafa:

Zarówno Ryan, jak i Brad są bez wątpienia mistrzami horrorów, którzy stworzyli antologię pod tytułem „American Horror Story”, podtrzymując jej sukces przez ponad 10 lat, a sama seria wciąż jest najwyżej ocenianą produkcją stacji FX. Jesteśmy wdzięczni im, oraz Danie Walden, a także naszym wspólnikom ze studia za zaangażowanie przez trzy kolejne lata. AHS od samego początku prezentuje nagradzanych aktorów i doceniamy wkład każdego z nich, w tym Ryana, Brada i innych producentów wykonawczych: Tima Mineara, Jamesa Wonga, Alexis Martin Woodall oraz Bradleya Bueckera. Nie pomijajmy także wszystkich scenopisarzy, reżyserów, obsady oraz ekipy każdej nowej i niezapomnianej części „American Horror Story.”

 

Informacja o przedłużeniu serialu pojawiła się krótko po tym, jak Ryan zasugerował, że nadchodzący 10. sezon może być w pewnym sensie zakończeniem podróży, która była początkiem dla współczesnej antologii dzielonej na sezony.

Dla tych, którzy uwielbiają serię, prawdopodobnie jest to powód do radości, a ci, którzy zatracili się już w liczbie sezonów, i tak przejdą obok tego obojętnie. Pozostaje nam czekać na dalszy rozwój wydarzeń i zobaczyć, co przyniosą nam kolejne odsłony. 

Data premiery 10. sezonu nie jest jeszcze znana.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

American Horror Story

American Horror Story to serial grozy stworzony przez Ryana Murphy’ego i Brada Falchuka. Każdy sezon stanowi samodzielną całość z innym tematem przewodnim. W świecie …