Aktualności

Mamy dobrą wiadomość dla fanów serialowej antologii „American Horror Story”. Stacja FX oficjalnie zleciła realizację spin-offu produkcji Ryana Murphy'ego.

Każdy sezon „American Horror Story” opowiada inną historię. Na razie nie wiadomo, kiedy zobaczymy nowe odcinki. Z uwagi na epidemię koronawirusa prace na planie dziesiątego sezonu zostały opóźnione. Być może emisja będzie przełożona na przyszły rok. 

Twórca „American Horror Story” Ryan Murphy skomentował:

Wiele z tego, co zamierzałem nakręcić, było uzależnione od danego momentu. Prace zależały od pogody. Teraz nie wiem, co będzie. Nie wiem, co zrobimy. Nie wiem, co dalej z serialem. Nie wiem, czy przyspieszymy kolejny sezon,  czy poczekamy do przyszłego roku, aby go nakręcić. 

Ryan Murphy, Sarah Paulson, American Horror Story
Twórca „AHS” Ryan Murphy i znana z antologii Sarah Paulson

Na razie nie wiadomo także, o czym będzie opowiadać zamówiony spin-off i kto w nim wystąpi. Pewne jest jedno – również w jego produkcję zaangażowany będzie Ryan Murphy. 

Źródło: tvline.com 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

American Horror Story

American Horror Story to serial grozy stworzony przez Ryana Murphy’ego i Brada Falchuka. Każdy sezon stanowi samodzielną całość z innym tematem przewodnim. W świecie …