Aktualności

Po ogłoszeniu przez Ryana Murphy'ego informacji, że ósmy sezon „American Horror Story” będzie crossoverem pierwszego – „Murder House” i trzeciego – „Coven”, reżyser potwierdził również, że w rolach potwornie czarujących wiedźm zobaczyć będziemy mogli ponownie Emmę Roberts i Taissę Farmigę.

Po raz ostatni aktorki spotkały się razem na planie serialu w 2013 roku, podczas kręcenia „American Horror Story: Coven”, gdzie obydwie zagrały role wiedźm, uczęszczających do specjalnej szkoły dla czarownic. W nadchodzącym sezonie Roberts powrócić ma jako arogancka Madison Montgomery, a Farmiga ponownie wcieli się w nieco zagubioną Zoe Benson. Nie jest jednak pewne, czy wszystkie czarownice powrócą w dawnych rolach.

Taissa Farmiga, Emma Roberts, American Horror Story, Madison Montgomery, Zoe Benson, sezon 8, Ryan Murphy, serial, Coven
Taissa Farmiga i Emma Roberts

Emma Roberts osobiście zasugerowała swój powrót, wrzucając na Instagrama krótki filmik, gdzie ubrana jest w czarny strój i wypowiada charakterystyczne dla Madison słowa:

Suprise b****, bet you thought you’d seen the last of me.

 

Ponowny angaż drugiej aktorki potwierdził Ryan Murphy, który zapytany, czy aktorka powróci w ósmej odsłonie, odpowiedział, że „wszystkie czarownice są już odsyłane”. Nie jest jednak pewne, czy Farmiga pojawi się również w swojej roli z pierwszego sezonu, gdzie zagrała dziewczynę psychopaty Tate’a, Violet Harmon. Biorąc pod uwagę to, że serial często pokazywał jednego aktora w różnych rolach, nawet w obrębie jednego sezonu, jest szansa, że Taissa Farmiga zagra nie tylko Zoe.

„American Horror Story” to serial grozy stworzony przez Ryana Murphy’ego i Brada Falchuka. Każdy sezon stanowi samodzielną całość z innym tematem przewodnim. Wcześniej spotkać mogliśmy się już z nawiedzonym domem, psychiatrykiem, szkołą dla czarownic, cyrkiem dziwów, krwawym hotelem, opuszczoną kolonią i wielkimi wyborami prezydenckimi. Nadchodzący sezon, pierwszy raz w historii serialu, dziać ma się w przyszłości. Skupić ma się na postapokaliptycznym świecie, który będzie połączeniem pierwszego i trzeciego sezonu. Jest to prawdopodobnie spowodowane tym, że właśnie te dwa sezony cieszą się największym uznaniem widzów i według wielu opinii, późniejsze odsłony nie dorównywały poprzednikom. Czy stare, dobre, nieprzewidywalne AHS powróci?

W ósmym sezonie „American Horror Story”, oprócz dwóch wymienionych wcześniej aktorek, pojawią się: Sarah Paulson („American Crime Story”), Evan Peters („Pose”), Kathy Bates („Titanic”), Cheyenne Jackson („American Woman”), Billy Eichner („Billy on the Street”), Adina Porter („Underground”), Leslie Grossman („What I Like About You”) oraz nowa twarz produkcji: Joan Collins („Dynasty”).

Data premiery nie jest jeszcze znana, ale będzie to prawdopodobnie na przełomie lata i jesieni 2018 roku.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

American Horror Story

American Horror Story to serial grozy stworzony przez Ryana Murphy’ego i Brada Falchuka. Każdy sezon stanowi samodzielną całość z innym tematem przewodnim. W świecie …


Aktualności