Aktualności

Ujawniono właśnie datę premiery ósmego sezonu antologii grozy „American Horror Story” od stacji FX. Serial, za który odpowiedzialny jest Ryan Murphy, powróci we wrześniu tego roku.

 „American Horror Story” jest antologią grozy. W każdym sezonie mamy do czynienia z innym tematem przewodnim oraz historią. Dotychczas mieliśmy do czynienia z nawiedzonym domem, psychiatrykiem, szkołą dla czarownic, cyrkiem dziwów, krwawym hotelem, opuszczoną kolonią i wielkimi wyborami prezydenckimi.

Jak już wcześniej informowaliśmy, ósmy sezon serialu będzie crossoverem sezonu pierwszego („Murder House”) oraz trzeciego („Coven”). Premiera nowych odcinków 12 września.

American Horror Story, FX, premiera, sezon 8
Zdjęcie zapowiadające wrześniową datę premiery dodano na oficjalnym instagramie serialu

W nadchodzącym sezonie powrócą postacie z sezonu trzeciego, takie jak Madison Montgomery (odgrywana przez Emmę Roberts) oraz Zoe Benson (w którą wcieliła się Taissa Farmiga). Standardowo pojawią się również aktorzy znani z występów w różnych rolach, w każdym sezonie: Sarah Paulson („American Crime Story”), Evan Peters („Pose”), Kathy Bates („Titanic”), Cheyenne Jackson („American Woman”), Billy Eichner („Billy on the Street”), Adina Porter („Underground”), Leslie Grossman („What I Like About You”). Nowym dodatkiem w obsadzie jest Joan Collins („Dynasty”).

Źródło: FX

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

American Horror Story

American Horror Story to serial grozy stworzony przez Ryana Murphy’ego i Brada Falchuka. Każdy sezon stanowi samodzielną całość z innym tematem przewodnim. W świecie …


Aktualności