Aktualności

Radioaktywność budzi szerokie skojarzenia, zarówno z Czarnobylem, jak i piosenką „Radioactive” zespołu Imagine Dragons. Czego jednak możemy spodziewać się po nadchodzącym 8. sezonie „American Horror Story” stacji FOX, który właśnie zyskał podtytuł?

Zgodnie z najnowszymi ustaleniami „American Horror Story: Radioactive” prawdopodobnie opowiadać będzie o postapokaliptycznym świecie. W styczniu Ryan Murphy zdradził, że fabuła umieszczona będzie w najbliższej przyszłości, co pasuje do opublikowanego tematu przewodniego. Poprzednie sezony działy się w teraźniejszości bądź przeszłości, co daje twórcom dużo ciekawych możliwości.

Nowy sezon prawdopodobnie skupi się na holokauście nuklearnym, który może, lecz nie musi, być skutkim wojny. Wielu krytyków prezydenta Trumpa sądzi, że jego nieciekawe stosunki z Kim Dzong Unem mogą doprowadzić do użycia przez Koreę Północną bomby nuklearnej na terenie Stanów Zjednoczonych. Wszyscy dobrze wiedzą, że Ryan Murphy nie jest zwolennikiem Trumpa ani jego rządów, co podkreślił i udowodnił w ostatnim sezonie o tytule „American Horror Story: Cult”.

Ryan Murphy, American Horror Story, American Horror Story Radioactive, sezon 8
Twórca „American Horror Story” – Ryan Murphy

 

Twórca bardzo lubi zaskakiwać swoich widzów, co oznacza, że potencjalna radioaktywna apokalipsa może nie mieć zupełnie nic wspólnego z obecnym prezydentem Stanów Zjednoczonych. Jest również szansa, że fabuła opowiadać będzie o czymś zupełnie innym, a Murphy po prostu bawi się, manipulując ludzkimi oczekiwaniami. „American Horror Story” do tej pory pełne było niespodzianek, więc jeśli najnowszy sezon faktycznie dotyczy nuklearnego holokaustu, wszystko może się okazać nieprzewidywalne i zaskakujące. Być może będziemy mieli możliwość zobaczenia żądnych ludzkich mózgów zombie, krwiożerczych zmutowanych zwierząt bądź kosmitów, których pojawienie się w „American Horror Story: Asylum” nie do końca zostało wyjaśnione.

Dokładne szczegóły serii najprawdopodobniej utrzymane będą w ścisłej tajemnicy aż do premiery sezonu, tak jak było z poprzednimi odsłonami produkcji. W obsadzie nie zabraknie zapewne Evana Petersa oraz Sarah Paulson, którzy wystąpili w każdej części AHS. Fani liczą również, że na ekran powróci Jessica Lange, która opuściła serial po czwartym sezonie.

Ósmy sezon swoją premierę będzie miał prawdopodobnie jesienią 2018 roku.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

American Horror Story

American Horror Story to serial grozy stworzony przez Ryana Murphy’ego i Brada Falchuka. Każdy sezon stanowi samodzielną całość z innym tematem przewodnim. W świecie …


Artykuły