Aktualności

Ryan Murphy zdradził, że ósmy sezon „American Horror Story” osadzony zostanie w przyszłości, z którą nigdy wcześniej się nie spotkaliśmy.

Jak wszyscy dobrze wiemy, twórca i producent wykonawczy „American Horror Story”, Ryan Murphy, uwielbia tajemnice i trzymanie swoich widzów w niepewności. Podczas Television Critics Association’s powiedział:

Fabuła ósmego sezonu będzie działa się w przyszłości. Nadal aktualnie, ale w przyszłości,  której nigdy nie robiłem.  Myślę, że ludziom się to spodoba. To coś zupełnie innego od tego, co robiliśmy wcześniej. 

Wyjawił również, że dziewiąty sezon może być crossoverem pierwszego („Murder House”) i trzeciego („Coven”), o czym już wcześniej wspominał. Nie wszyscy członkowie obsady mogą powrócić, więc nie wiadomo, czy zobaczymy swoich ulubionych aktorów w nowych rolach. Siódmy sezon „American Horror Story: Cult” zdobył o wiele lepsze opinie niż poprzedni („Roanoke”), którego większość fanów serii nie zdołała nawet obejrzeć do końca.

 

Ryan Murphy

 

Każdy sezon serialu to osobna, samodzielna całość z głównym tematem przewodnim. Napotykamy tam chociażby nawiedzone miejsca, żądnych krwi morderców, czarownicę oraz duchy. Poprzednie odsłony to: „Murder House”, „Asylum”, „Coven”, „Freak Show”, „Hotel”, „Roanoke” i „Cult”, w których wystąpili m.in. Evan Peters („X-Men: Apocalypse”), Sarah Paulson („American Crime Story”), Denis O’Hare („Michael Clayton”), Jessica Lange („Feud”), Kathy Bates („Titanic”), Lily Rabe („Pawn Sacrifice”), Angela Bassett („Waiting to Exhale”), Frances Conroy („The Mist”), Cheyenne Jackson (Love is Strange”), Emma Roberts („Scream Queens”), Taissa Farmiga („The Final Girls”) oraz Lady Gaga.

Spekulacji na temat nowego sezonu jest bardzo wiele. Sierociniec z tajemniczymi dziećmi, statek z zabójczymi syrenami, las z nawiedzoną chatką czy może kosmiczna przygoda z ufo-mordercami? Na informację o temacie przewodnim będziemy musieli trochę poczekać. Data premiery również nie jest jeszcze znana, jednak biorąc pod uwagę poprzednie sezony, będzie to prawdopodobnie przełom września i października.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

American Horror Story

American Horror Story to serial grozy stworzony przez Ryana Murphy’ego i Brada Falchuka. Każdy sezon stanowi samodzielną całość z innym tematem przewodnim. W świecie …