Aktualności

Ryan Murphy za pośrednictwem serwisu Twitter ogłosił, że spełni obietnice fanów „American Horror Story”. Czyżby miał to być wyczekiwany przez widzów crossover dwóch historii umieszczonych w tym uniwersum?

„American Horror Story” to serial grozy stworzony przez Ryana Murphy’ego i Brada Falchuka. Każdy sezon stanowi samodzielną całość z innym tematem przewodnim. W świecie „American Horror Story” napotykamy między innymi nawiedzone miejsca, żądnych krwi morderców, czarownice oraz duchy. Antologia doczekała się już siedmiu sezonów.

Wczoraj, czyli 14 czerwca , producent Ryan Purphy potwierdził, że w ósmym sezonie jego produkcji pojawi się wyczekiwany crossover z wcześniejszych sezonów, a konkretnie „Murder House” oraz „Coven”.

American horror story, cover, murder house, crossover, 8 sezon, ryan murphy
 

W ósmym sezonie „American Horror Story” pojawią się: Sarah Paulson, Evan Peters, Kathy Bates, Cheyenne Jackson, Billy Eichner, Adina Porter, Leslie Grossman oraz nowa twarz produkcji: Joan Collins.

W styczniu informowaliśmy, że akcja kolejnego sezonu serialu Ryana Murphy’ego będzie osadzona w przyszłości i to właśnie dziewiąty sezon będzie crossoverem pierwszej i trzeciej serii. Jak widać plany nieco się zmieniły.

Premiera ósmego sezonu „American Horror Story” nastąpi we wrześniu tego roku.

Źrodło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

American Horror Story

American Horror Story to serial grozy stworzony przez Ryana Murphy’ego i Brada Falchuka. Każdy sezon stanowi samodzielną całość z innym tematem przewodnim. W świecie …