Aktualności

Twórca „American Horror Story”, Ryan Murphy, potwierdził, że w ósmej osłonie serialu stacji FOX na pewno zobaczymy Sarah Paulson, Evana Petersa oraz Kathy Bates.

Sarah Paulson oraz Evan Peters pojawili się dotychczas w każdym sezonie produkcji, więc informacja o ich powrocie w nadchodzącym ósmym sezonie nie jest niczym zaskakującym. Kathy Bates pojawiła się w AHS w sezonie trzecim („Sabat”) i zagościła w obsadzie aż do sezonu szóstego („Roanoke”). Nie mogliśmy zobaczyć jej w ostatniej odsłonie „American Horror Story: Cult”, ponieważ skupiła się na swojej roli w komedii „Disjointed” od Netflixa, której kontynuacja nie powróci już na ekrany.

American Horror Story
Evan Peters, Sarah Paulson, Kathy Bates oraz twórca „American Horror Story”- Ryan Murphy

 

Ósmy sezon „American Horror Story” prawdopodobnie będzie nosić tytuł „Radioactive”. Ma się rozgrywać w najbliższej przyszłości, co świadczyć może o fabule umieszczonej w postapokaliptycznym świecie. Zombie? Zmutowane zwierzęta? Wszystkie chwyty dozwolone! Dokładne szczegóły nie są jeszcze jednak znane.

Ryan Murphy powiedział:

Kathy i Sarah Paulson mają wiele świetnych rzeczy do zrobienia. Tak więc razem z Evanem Petersem są w tym roku liderami.

 

W poprzednich sezonach, oprócz wyżej wymienionej trójki, w serialu wystąpili m. in. Taissa Farmiga („Bling Ring”), Denis O’Hare („Dallas Buyers Club”), Jessica Lange („King Kong”), Frances Conroy („Six Feet Under”), Zachary Quinto („Star Trek”), Lily Rabe („Miss Stevens”), Angela Bassett („Black Panther”) oraz Lady Gaga. Zagadką ciągle pozostaje to, kto z nich pojawi się w kolejnej części przerażającej antologii.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

American Horror Story

American Horror Story to serial grozy stworzony przez Ryana Murphy’ego i Brada Falchuka. Każdy sezon stanowi samodzielną całość z innym tematem przewodnim. W świecie …


Aktualności