Aktualności

Fani amerykańskiego serialu „American Horror Story” dosyć długo czekali na jakiekolwiek informacje o nadchodzącym dziewiątym sezonie produkcji. Ku ogromnemu szczęściu wszystkich, twórca serialu, Ryan Murphy, opublikował dzisiaj na swoim Instagramie krótki filmik zapowiadający nadchodzący sezon, w którym pojawił się również jego podtytuł.

„American Horror Story” to serial grozy, którego każdy sezon stanowi samodzielną całość z innym tematem przewodnim. We wcześniejszych seriach spotkaliśmy się już z nawiedzonym domem, psychiatrykiem, czarownicami, cyrkiem dziwów, nietypowym hotelem, domem grozy oraz morderczymi clownami. Jak widać, w świecie „American Horror Story” możemy natknąć się na wszystko. Czym więc tym razem zaskoczy nas twórca?

Na razie nie znamy zbyt wielu szczegółów. Dziewiąty sezon nosić będzie nazwę „1984”, co może wskazywać na to, że ponownie cofniemy się w czasie. W trailerze widzimy młodą dziewczynę, która ucieka przez ciemny las do domu, ścigana przez tajemniczego, zamaskowanego mężczyznę. Czyżby szykowała się mrożąca krew w żyłach historia psychopatycznego mordercy?

Twórcami serii są Ryan Murphy i Brad Falchuk. W poprzednich sezonach w obsadzie znaleźli się m.in. Sarah Paulson („Ocean’s Eight”), Evan Peters („Pose”), Jessica Lange („King Kong”), Kathy Bates („Misery”), Emma Roberts („Scream Queens”), Connie Britton („9-1-1”), Taissa Farmiga („The Nun”), Lily Rabe („Miss Stevens”), Frances Conroy („The Mist”), Zachary Quinto („Star Trek”), Denis O’Hare („This Is Us”), Dylan McDermott („LA to Vegas”) oraz Lady Gaga.

Sarah Paulson i Evan Peters to jedyni aktorzy, którzy pojawili się w każdym dotychczasowym sezonie „American Horror Story”. Peter zapowiedział jednak ostatnio, że nie pojawi się już w dziewiątej odsłonie horroru. Wszyscy liczą również na spektakularny powrót Jessiki Lange, która odeszła z obsady po czwartym sezonie i wróciła gościnnie dopiero w ósmym. Jest wiele możliwości i mnóstwo pytań, ale na jakiekolwiek fakty i odpowiedzi musimy jeszcze cierpliwie zaczekać.

Data powrotu serialu nie jest na razie znana, ale będzie to prawdopodobnie początek jesieni.

Źródło: Instagram

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

American Horror Story

American Horror Story to serial grozy stworzony przez Ryana Murphy’ego i Brada Falchuka. Każdy sezon stanowi samodzielną całość z innym tematem przewodnim. W świecie …