Aktualności

Mimo wielu problemów podczas produkcji wreszcie wiemy, kiedy można spodziewać się premiery drugiego sezonu.

„American Gods” to serial bazujący na powieści Neila Gaimana pod tym samym tytułem. Głównym bohaterem jest Cień (Shadow), który wychodzi z więzienia w związku ze śmiercią żony i zostaje zatrudniony przez tajemniczego pana Wednesdaya. Mężczyzna zostaje wciągnięty w konflikt między starymi a nowymi bogami. Oto czego możemy spodziewać się po drugim sezonie produkcji:

Zostaliśmy stworzeni na podobieństwo Boga, ale bogowie przypominają też nas – w drugim sezonie walka nieuchronnie przeniesie się w kierunku punktu krytycznego, gdy przeznaczenie bogów i ludzi zderzą się ze sobą. Podczas gdy Pan World planuje zemstę za atak na niego w pierwszym sezonie, Cień wraz z Wednesdayem maja zamiar przekonać Starych Bogów do otwartej wojny, wraz z Laurą i Szalonym Sweeneym. Rada zbierająca się w Domu Na Skale przeradza się w chaos, posyłając bóstwa z obydwu stron na misję przez Amerykę, która zakończy się w Cairo, w Illinois: zmuszając Cienia do stania się wierzącym w tym dziwnym nowym świecie żyjących bogów – mrocznym świecie, gdzie zmiana wymaga poświęcenia, a wiara wymaga okropnej ofiary.

american gods, starz, sezon 2, premiera
Informacja zamieszczone przez Ricky’ego Whittle’a na instagramie

Premiera drugiego sezonu odbędzie się 11 marca 2019 roku. Serial dostępny będzie co tydzień na platformie Amazon Prime Video, gdzie można znaleźć pierwszy sezon produkcji.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

American Gods

Kiedy Cień wychodzi z więzienia, spotyka sympatycznego oryginała - Pana Wednesdaya. Zaczyna się ich przedziwna, barwna podróż po Ameryce, w której zakątkach żyją, …


Aktualności