Aktualności

Choć zakończono nagrywanie drugiego sezonu „American Gods”, to zaangażowani w produkcję nie próżnują i już myślą nad dalszą kontynuacją.

„American Gods” to serial bazujący na powieści Neila Gaimana pod tym samym tytułem. Głównym bohaterem jest Cień (Shadow), który wychodzi z więzienia w związku ze śmiercią żony i zostaje zatrudniony przez tajemniczego pana Wednesdaya. Mężczyzna zostaje wciągnięty w konflikt między starymi a nowymi bogami.

Ricky Whittle, wcielający się w głównego bohatera, opublikował dzisiaj zdjęcie z podpisem zapowiadającym trzeci sezon serialu, który nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony przez stację.

ricky whittle, american gods, sezon 2, sezon 3, starz
Tweet aktora

Fani produkcji nie powinni być zaskoczeni wieściami o tym – od początku zapowiadano, że historia z książkowej wersji ma zostać przełożona na minimum trzy sezony. Podczas tegorocznego panelu na New York Comic Conie, wspomniano o stworzeniu 5-sezonowego serialu. Wedle słów Neila Gaimana:

Plan zakładał stworzenie pięciu sezonów i aktualnie wszystko działa zgodnie z nim.

Drugi sezon ma się pojawić w 2019 roku, ale nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie.

Źródło: Twitter / denofgeek.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

American Gods

Kiedy Cień wychodzi z więzienia, spotyka sympatycznego oryginała - Pana Wednesdaya. Zaczyna się ich przedziwna, barwna podróż po Ameryce, w której zakątkach żyją, …


Aktualności