Aktualności

Prace nad drugim sezonem „American Gods” właśnie się rozpoczęły. W internecie udostępniono z tej okazji wideo z planu zdjęciowego.

W ostatnim czasie w świecie seriali bardzo popularne stało się udostępnianie krótkich materiałów wideo zawierających ujęcia z pierwszych dni planu zdjęciowego. Trendowi temu ulegli również twórcy „American Gods”, prezentując fanom produkcji materiał z planu w House on the Rock, mieszczącego się w amerykańskim stanie Wisconsin. Ta atrakcja turystyczna jest bardzo istotnym elementem powieści Neila Gaimana, na której opiera się cała fabuła serialu.

W krótkim materiale możemy usłyszeć, jak sam autor książki opowiada o tym, jak będzie wyglądał kolejny sezon „American Gods”. W jednym z wywiadów Gaiman powiedział również:

Cały pierwszy sezon opowiadał o dostaniu się do House on the Rock. Niesamowicie jest widzieć wszystkich z powrotem, wkraczających na kolejny poziom opowieści z najlepszą grupą aktorów, jaka istnieje oraz z natchnionymi filmowcami.

Drugi sezon „American Gods” ma liczyć osiem odcinków; premiera w 2019 roku.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

American Gods

Kiedy Cień wychodzi z więzienia, spotyka sympatycznego oryginała - Pana Wednesdaya. Zaczyna się ich przedziwna, barwna podróż po Ameryce, w której zakątkach żyją, …


Aktualności