Aktualności

Okazuje się, że kolejny sezon „American Crime Story” nie skupi się na huraganie Katrina. Na małym ekranie zobaczymy pewien słynny skandal seksualny.

„American Crime Story” jest antologią. Pierwszy sezon opowiadał o słynnym futboliście –  O.J. Simpsonie, który zostaje oskarżony o podwójne morderstwo. Sprawa ukazana jest oczami prawników biorących udział w procesie. Drugi sezon odnosił się do zabójstwa legendarnego projektanta – Gianniego Versace. Od jakiegoś czasu ciągle zmieniano tematykę trzeciego sezonu „American Crime Story”. Definitywnie ustalono, że kolejna odsłona będzie dotyczyć seksualnego skandalu z udziałem Billa Clintona i Moniki Lewinsky.

bill clinton, monica lewinsky, american crime story, ryan murphy
Bill Clinton i Monica Lewinsky

Na małym ekranie zobaczymy: Sarah Paulson (wcieli się w urzędniczkę Lindę Tripp), Annaleigh Ashford (jako Paulę Jones) oraz Beanie Feldstein (w roli Moniki Lewinsky). Co ciekawe, prawdziwa Monica Lewinsky zajmie się produkcją. 

Serial jest dostępny na platformie Netflix.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

American Crime Story

Słynny futbolista O.J. Simpson zostaje oskarżony o podwójne morderstwo. Sprawa ukazana jest oczami prawników biorących udział w procesie.