Aktualności

W lipcu poinformowano, że serial o pogromczyni wampirów doczeka się nowej wersji. Co na to członkowie obsady produkcji zakończonej w 2003 roku?

Hannigan, wcielająca się w serialu w przyjaciółkę Buffy czarownicę Willow, popiera reboot „Buffy the Vampire Slayer”. Aktorka w jednym z wywiadów odpowiedziała na pytanie dotyczące nowej wersji serialu: 

Mam wrażenie, że przed nimi jeszcze długa droga. Ale zobaczymy. Tak długo, jak w projekt będzie zaangażowany Joss, będzie dobrze. Tego jestem pewna.

alyson Hannihan, willow, buffy, reboot
Alyson Hannigan w serialu „Buffy the Vampire Slayer”

W tym samym wywiadzie dodała:

Czuję, że stary serial wciąż daje radę. Przynajmniej ludzie powtarzają mi to cały czas. Teraz telewizję oglądają fani serialu i ich dzieci, więc mamy całą generację. Po prostu mam nadzieję, że ta produkcja będzie równie dobra jak nasza. Nasza zawsze będzie moją ulubioną. 

Producentem wykonawczym reboota ma być Joss Whedon, zaś showrunnerką zostanie Monica Owusu-Breen (mająca w swoim dorobku takie produkcje jak: „Midnight, Texas” oraz „Agents of S.H.I.E.L.D”).

źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Buffy the Vampire Slayer

16-letnia Buffy została „wybrana”. Jej przeznaczeniem jest zabijanie wampirów. Po przeprowadzce do małego, kalifornijskiego miasteczka Sunnydale chce rozpocząć …


Aktualności