Aktualności

Netflix ponownie działa z zaskoczenia i ujawnia datę premiery swojego nowego serialu – „All About The Washingtons”, do którego debiutu pozostało już mniej niż dwa miesiące.

„All About The Washingtons" to autobiograficzny sitcom traktujący o życiu Josepha Simmonsa i jego żony, Justine. Kreowane przez nich postacie zachowają prawdziwe imiona, lecz na potrzeby serialu przybiorą nazwisko Washington. Joseph i Justine wcielą się w fikcyjne wersje samych siebie, a głównym źródłem zabawnych sytuacji mają być ich codzienne kłopoty z wychowywaniem dzieci. 

Joseph Simmons, znany także pod pseudonimami „DJ Run” czy „Rev Run”, był jednym z członków popularnej hip-hopowej grupy Run-D.M.C. Zarówno Simmons, jak i jego rodzina pojawili się już w produkowanym przez MTV programie „Run’s House”, który gościł na ekranach telewizorów przez sześć sezonów. 

Serial stworzony został przez, znanego choćby z „The Mayor”, Jeremy’ego Bronsona. Poznaliśmy również nazwiska aktorów, którzy wcielą się w rolę dzieci wspomnianej wcześniej dwójki, a będą to: Kiana Lede, Nathan Anderson, Leah Rose Randall i Maceo Smedley.

Netflix ustalił datę premiery serialu na 10 sierpnia 2018 roku. 

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.