Aktualności

Znana z serialu „Shadowhunters” aktorka, Alisha Wainwright, dołączyła właśnie do produkcji realizowanej przez Netflix – serialu, o którym ostatnio pojawiło się, także u nas, kilka informacji dotyczących obsady.

Mowa o obrazie „Raising Dion”, w którym zagrają także Michael B. Jordan, Jason Ritter oraz Jazmyn Simon. Wcielą się oni w postaci drugoplanowe, natomiast Alisha otrzymała jedną z głównych ról. Aktorka zagra Nicole Reese – byłą profesjonalną tancerkę, która rzuciła karierę, by zajmować się swoim synem, Dionem, po tym, jak jej mąż zginął. Bohaterka czuje się przytłoczona tym, że sama musi sobie radzić z wychowywaniem chłopca, do tego dochodzi jeszcze żal po utracie ukochanej osoby. Sytuacji wcale nie poprawi fakt, iż pewnego dnia odkryje, iż Dion posiada nadnaturalne zdolności. Nicole zrobi wszystko, by świat się o nich nie dowiedział.

Netflix, Raising Dion,
Alisha Wainwright pojawi się w „Raising Dion”

Do wczoraj nie wiedzieliśmy także, kto wcieli się w postać uzdolnionego chłopca – Diona. Netflix ogłosił, iż w tej roli zobaczymy Ja’Siah Younga. Dion Reese to ciekawski, skory do zabaw i inteligenty siedmiolatek, który dowiaduje się o tym, że ma pewne zdolności – może poruszać przedmiotami przy użyciu siły umysłu. Czy produkcja okaże się dobra? Przekonamy się za jakiś czas.

Premiera liczącego sobie dziesięć odcinków „Rising Dion” dopiero w 2019 roku.

Źródło: comingsoon.net

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności