Aktualności

Po sukcesie, jaki odniósł serial TNT „The Alienist”, już niebawem doczekamy się jego sequelu, który będzie nosił tytuł „The Angels od Darkness”.

Daniel Bruhl, Luke Evans i Dakota Fanning już niedługo powrócą w nowej produkcji stacji TNT. Aktorów znanych z występu w serialu „The Alienist" zobaczymy również we właśnie zapowiedzianym sequelu owej produkcji - „The Angels od Darkness". Ruch amerykańskiej stacji podyktowany był przede wszystkim bardzo dobrymi wynikami oglądalności serialu bazującego na prozie Caleba Carra.

daniel bruhl, alienista, alienist, serial

„The Alienist" opowiada mroczną historię seryjnego mordercy, który za swój cel obrał nastoletnich chłopców trudniących się prostytucją. Serial doceniony został między innymi sześcioma nominacjami do Emmy, a samą opowieść śledziło za pośrednictwem różnych platform przeszło 50 mln widzów. Teraz twórcy przybliżą nam nieco postać doktora Laszlo Kreizlera.

„The Angel of Darkness" bazujące na kolejnej powieści Caleba Carra powstanie w koprodukcji z Paramount Television, a jednym z producentów wykonawczych będzie Cary Joji Fukanaga. Przybliżona data premiery serialu jest wciąż nieznana.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Alienist

John Moore to reporter kryminalny, który razem z psychologiem, dr Laszlo Kreizlerem, badają sprawę seryjnego mordercy z Nowego Jorku. Sprawca dokonuje makabrycznych …