1
Aktualności

Netflix podał listę produkcji serialowych, które pojawią się na platformie w ciągu najbliższego miesiąca. Nie jesteśmy rozczarowani – mamy w czym wybierać.

Przed nami długie jesienne wieczory, więc czasu na seriale na pewno nam nie braknie. Netflix – idąc tym tropem – pragnie nam zaserwować kilka perełek, po które naprawdę warto sięgnąć. O czym mowa?

 

„Alias Grace” (3 listopada)

Po ogromnym sukcesie, jaki osiągnął serial „The Handmaid's Tales”, czas na kolejną adaptację powieści Margaret Atwood – „Alias Grace”. Serial opowiada historię irlandzkiej imigrantki, która oskarżona zostaje o zamordowanie swojego pracodawcy oraz gosposi. Bohaterka nie pamięta jednak nic z dnia, w którym doszło do zbrodni. Produkcja miała swoją premierę już kilka tygodni temu w stacji CBC, jednak na platformie Netflix pojawi się dopiero 3 listopada. Podobnie jak w przypadku „The Handmaid's Tales", również i tutaj najważniejsza jest rola kobiet. Historia głównej bohaterki przez krytyków określana jest jako „przerażająca, wciągająca oraz melancholijna". Duży na to wpływ miała z pewnością rola Sarah Gadon („22.11.63"), która zbiera dużo pochwał za swoją najnowszą kreację. Czy Alias Grace podzieli losy swojej poprzedniczki? Przekonamy się za kilka dni.

 

„Marvel's The Punisher” (17 listopada)

Produkcja, która na swoją premierę musiała dość długo czekać w końcu zawita do naszych domów. Koprodukcje Netflixa z Marvelem przechodzą ostatnimi czasy mały kryzys, więc do opowiści o Punisherze należy podejść ze stosownym dystansem. Może tym razem Netflix pozytywnie nas zaskoczy. Serial opowie historię znanego z 2. sezonu Daredevila Franka Castle'a, którego rodzina została brutalnie zamordowana. W poszukiwaniu zemsty Frank rozpoczyna walkę z przestępczością na ulicach Nowego Jorku, by wkrótce trafić na trop spisku wykraczającego poza granice miasta. Ponownie w roli Punishera wystąpi Jon Bernthal. Oprócz głównego aktora na ekranie zobaczymy kilka znanych z poprzednich produkcji twarzy, m.in. Deborah Ann Woll oraz Rosario Dawson.

 

„Godless” (22 listopada)

Dostaniemy również coś, z czym na Netflixie nie mieliśmy jeszcze do czynienia – western. Mimo że nie jest to popularny gatunek, a dobre produkcje rodem z Dzikiego Zachodu można policzyć na palach jednej ręki, wydaje się, że Netflix wie, co robi. Zwiastun „Godless” prezentuje mroczną i ponurą historię, którą z pewnością docenią zwolennicy gatunku. Fabuła serialu sięga roku 1880. Terroryzujący Dziki Zachód Frank Griffin w wyniku zbiegu okoliczności trafia do La Belle, miasta zamieszkanego wyłącznie przez kobiety.  

To jednak nie wszystkie produkcje serialowe, które zobaczymy w listopadzie na Netflixie. Poniżej znajduje się pełna lista tytułów, które zostaną dodane w ciągu bieżącego miesiąca do bazy serialowej.

 • „ Greenleaf” (2 sezon) – 1 listopada
 • „ Call My Agent” (2 sezon) – 2 listopada
 • „ Rick and Morty” ( 3 sezon) – 3 listopada
 • „ Blazing Transfer Students” (1 sezon) – 10 listopada
 • „ Lady Dynamite” (2 sezon) – 10 listopada
 • „ Elementary” (5 sezon) – 17 listopada
 • „ The Affair” (3 sezon) – 21 listopada
 • „ She's Gotta Have It” (1 sezon) – 23 listopada
 • „ Park Boys: Out of the Park: USA” (2 sezon) – 24 listopada
 • „ The Many Faces of Ito” (1 sezon) – 24 listopada
 • „ Frontier” (sezon 2) – 24 listopada
 • „ Glitch” (2 sezon) – 28 listopada
 • „ Good Morning Call” (2 sezon) – 28 listopada

 

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

 • Kociara
  Kociara

  No w końcu, już nie mogę doczekać się Punishera, strasznie spodobał mi się zwiastun i zacieram łapki, bo 17 już niedalekooo :)

Powiązane

Seriale

Alias Grace

Serial oparty jest na książce Margaret Atwood o tym samym tytule. Biedna irlandzka emigrantka Grace Marks zostaje pokojówką w posiadłości w Północnej Kanadzie. …


Godless

Serial opowie o gangu Franka Griffina. Gangu terroryzująym Dziki Zachód i polującym na byłego protegowanego ów rzezimieszka – Roya Goode'ego. Pościg doprowadza …


Aktualności