Aktualności

Stacja Epix pracuje nad serialowym prequelem „Batmana”. Produkcja skupi się na postaci Alfreda Pennywortha, kamerdynera Bruce'a Wayne'a.

Nienazwany jeszcze projekt będzie się składał z 10 odcinków. Fabuła skupi się na przeszłości Alfreda jako byłego żołnierza SAS, którzy otworzył firmę ubezpieczeniową z ojcem Bruce’a Wayne’a, Thomasem. Akcja będzie się rozgrywała w Londynie w latach 60. XX wieku.

Na temat produkcji wypowiedział się szef stacji – Michael Wright:

Jako prawdziwi fani tych klasycznych postaci z DC, jak również niesamowicie utalentowanych Bruno Hellera i Danny’ego Cannona, nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani tym, że Epix stał się domem tej serii.

Gotham, Alfred Pennyworth, serial, Epix, DC, komiksy

Alfred Pennyworth w komiksach

Za serial odpowiadają producenci „Gotham” – Bruno Heller i Danny Cannon. Mimo to opowieść o Pennyworthcie nie jest traktowana jako spin-off serialu i wiadomo, że w tej roli nie wystąpi Sean Pertwee, odgrywający Alfreda w serialu Foxa.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Gotham

Akcja produkcji skupia się na detektywie Jamesie Gordonie, który właśnie rozpoczyna pracę w policji w Gotham City. Wraz ze swoim partnerem Harveyem Bullockiem, …