Aktualności

Netflix zdecydował się wypuścić zwiastun swojego pierwszego sitcomu dla młodzieży, zatytułowanego „Alexa and Katie”. Czego możemy się spodziewać?

Historia skupia się na dwóch nastoletnich przyjaciółkach, które zaczynają naukę w pierwszej klasie liceum. Wszystko wydaje się układać doskonale, z wyjątkiem choroby nowotworowej jednej z dziewczyn. Sitcom ukaże z pewnością zabawne sytuacje oraz to, jak ważna jest siła przyjaźni w obliczu problemów. Możemy się spodziewać przedstawienia poważnej tematyki w lekkiej oraz przystępnej w formie. Z pewnością czeka na nas wiele zabawnych momentów.

 

W nadchodzącym sitcomie Netflixa ujrzymy wiele nowych twarzy. W rolach głównych wystąpią Paris Berelc (Alex) oraz Isabel May (Katie). Towarzyszyć im będą Emery Kelly (jako Lucas Mendoza), Finn Carr (w roli Jacka Coopera), Eddie Shin („Westworld”, „Lucifer”) i Jolie Jenkins („How I met your mother”, „The X Files”). Wszyscy wymienieni wcielą się w członków rodziny dziewczyn. Produkcja została stworzona przez Heather Wordham („Hannah Montana”).

„Alexa and Katie” pojawi się na platformie Netflix już 23 marca.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Alexa & Katie

Alexa i Katie to dwie najlepsze przyjaciółki, które z niecierpliwością wyczekują rozpoczęcia nauki w szkole średniej. Kiedy jednak Alexa musi stoczyć ciężką walkę …