Aktualności

Platforma Netflix zaledwie po dwóch tygodniach od premiery sitcomu „Alexa and Katie” daje zielone światło dla 2. sezonu produkcji.

„Alexa & Katie” skupia się na dwóch nastoletnich przyjaciółkach, Alexie i Katie, które zaczynają naukę w pierwszej klasie liceum. Alexa, u której zdiagnozowano chorobę nowotworową, przechodzi chemioterapię, mimo ciężkiej choroby wraz z najlepszą przyjaciółką starają się w pełni korzystać z życia.

Sitcom w dość lekki sposób stara się zmierzyć z dość poważnym problemem, jakim jest choroba. Produkcja „Alexa & Katie” pełna jest zabawnych momentów, nawiązuje klimatem do seriali Disney Channel – zresztą za produkcje sitcomu odpowiada producentka jednego z kultowych seriali wcześniej wspomnianej stacji, „Hannah Montany” – Heather Wordham

Produkcja spotkała się z dosyć pozytywnymi opiniami. Według portalu Rotten Tomatoes otrzymała 100% „świeżości”.

Alexa and Katie, Netflix, 2 sezon
Kadr z serialu
 

W rolach głównych występują: Paris Berelc (Alexa) oraz Isabel May (Katie). W obsadzie serialu znaleźli się również: Eddie Shin („Westworld”, „Lucifer”), Jolie Jenkins („How I Met Your Mother”, „The X Files”), Emery KellyFinn Carr.

Sitcom składający się z 10 dwudziestokilkuminutowych odcinków dostępny jest na platformie Netflix.

Źrodło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Alexa & Katie

Alexa i Katie to dwie najlepsze przyjaciółki, które z niecierpliwością wyczekują rozpoczęcia nauki w szkole średniej. Kiedy jednak Alexa musi stoczyć ciężką walkę …


Aktualności


Recenzje