5
Aktualności

Amerykańska stacja Showtime wzięła na celownik obecnego prezydenta USA, Donalda Trumpa, tworząc kreskówkę parodiującą jego osobę: „Our Cartoon President”. Podano datę premiery oraz zaprezentowano pierwszy teaser.

Donald Trump to 45. prezydent Stanów Zjednoczonych, który od momentu rozpoczęcia swojej kampanii na ten urząd wzbudzał wielkie kontrowersje. Popełniane przez niego liczne wpadki oraz nowatorskie podejście do pełnionego urzędu skutkują równie liczną grupą zwolenników, jak i przeciwników. „Our Cartoon President” ma przedstawić postać prezydenta, jego rodziny, licznego gabinetu, który towarzyszy mu na co dzień oraz dziennikarzy w sposób prześmiewczy i przerysowany do granic możliwości.

 

Producent tego serialu animowanego obiecuje, że nikt nie może czuć się bezpieczny. Każda postać w otoczeniu prezydenta, jego przeciwnicy i zwolennicy, doczekają się równej uwagi od twórców. Dodatkowego smaczku produkcji dodaje fakt, że premierowy odcinek zostanie wyemitowany niecałe dwa tygodnie po przemówieniu Trumpa o stanie państwa, czyli wydarzeniu wielkiej wagi w życiu kraju.

Producentem serialu jest Stephen Colbert, znany amerykański satyryk, który pracował m.in. nad tworzeniem scenariuszy do legendarnego „Saturday Night Live”.

Serial pojawi się na stacji Showtime 11 lutego 2018 roku.

Aktualizacja z 7 stycznia 2018, 16:25:

W sieci pojawił się pierwszy pełny trailer produkcji. W ponad 2-minutowym nagraniu możemy zobaczyć Donalda Trumpa, który przechwala się, w jaki sposób wygrał wybory, a broń nuklearną traktuje jak zabawkę. Pojawia się też cała rzesza postaci drugoplanowych, współpracowników i przeciwników prezydenta. Zwiastun wygląda bardzo obiecująco, zobaczcie sami:

Źródło: tvline.com

Komentarze

(5)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

 • franiis
  franiis

  "Producentem serialu jest Stephen Colbert, znany amerykański satyryk odpowiedzialny za stworzenie legendarnego „Saturday Night Live”."

  Stephen Colbert miał 11 lat, kiedy SNL emitowało pierwszy sezon. Nie wiedziałem, że od dziecka był tak zdolny...

  Co więcej nigdy nie należał do stałej obsady SNL, wystąpił w 14 odcinkach i był tymczasowym scenarzystą.

  • Julia Deja
   Julia Deja
   @Aivalar

   @franiis: To chyba głównie kwestia złego sformułowania (chodziło o współtworzenie SNL, nie stworzenie), ale słuszna uwaga, dziękujemy!

 • daria82
  daria82

  Zapowiada się ciekawie.

 • Rafał Konaszewski
  Rafał Konaszewski
  @not_imprsd

  Trump w krzywym zwierciadle... znaczy, że będzie normalny?

 • Paulina Fąka
  Paulina Fąka
  @Paulacorn

  Już się nie mogę doczekać xd