Aktualności

Według źródeł portalu renewcanceltv.com, przygoda z szóstką nastoletnich superbohaterów nie zakończy się na jednym sezonie. Nie jest to wielkim zaskoczeniem, w związku z dobrym przyjęciem serialu zarówno przez krytyków, jak i widzów. Informacja nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez Hulu.

„Marvel’s Runaways” to najnowszy dodatek do seriali superbohaterskich, za którego powstanie odpowiada platforma Hulu. Historia skupia się na szóstce nastolatków, których drogi się rozeszły po śmierci przyjaciółki. Wszystko komplikuje się, gdy przypadkiem odkrywają mroczną tajemnicę swoich rodziców. Teraz muszą połączyć siły i unikalne zdolności, by stawić im czoła i odkryć inne skrywane sekrety.

Wiadomość o przedłużeniu serialu pojawiła się na kilka dni przed planowanym finałem sezonu, który będzie miał miejsce 9 stycznia. Sama informacja nie jest wielkim zaskoczeniem, bo serial zbiera dobre oceny (83% „świeżości” w serwisie Rotten Tomatoes z oceną 7,63/10) i zdążył przyciągnąć do siebie już wielu fanów. Szczególnie chwalone jest trzymanie się historii z komiksów, na których bazuje serial.

 

Kadr z serialu

 

W obsadzie znajdują się: Ariela Barer, Allegra Acosta, Rhenzy Feliz („Casual”), Virginia Gardner („Project Almanac”), Gregg Sulkin („Faking It”), Lyrica Okano, Ryan Sands („The Wire”), Angel Parker („Trial & Error”), Brittany Ishibashi („Political Animals”), James Yaegashi („Cashmere Mafia”), Kevin Weisman („Alias”), Brigid Brannagh („Army Wives”), Annie Wersching („24”), Kip Pardue („Ray Donovan”), James Marsters („Buffy the Vampire Slayer”) oraz Ever Carradine („Commander in Chief”).

Drugi sezon produkcji prawdopodobnie będzie miał premierę pod koniec 2018 roku.

 

Aktualizacja: 8 stycznia 2018 rok, godzina 23:10

Stacja Hulu oficjalnie potwierdziła zamówienie drugiego sezonu „Marvel’s Runaways”. 2. seria produkcji ma liczyć 13 odcinków. 

 

Źródło: renewcanceltv.com / variety.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Runaways

Bohaterami serialu jest szóstka nastolatków, których drogi rozeszły się po śmierci dawnej koleżanki. Po odkryciu prawdy o swoich rodzicach przyjaciele muszą jednak …