Aktualności

Do ekipy pracującej nad nowym projektem Amazona we współpracy z BBC dołącza kolejny aktor, którego twarz powinni kojarzyć wszyscy fani serii „The Walking Dead”.

Sześcioczęściowa produkcja „Good Omens” oparta została na powieści fantastycznej autorstwa Neila Gaimana i Terry’ego Pratchetta. Na pokładzie są już David Tennant („Doctor Who”), który wcieli się w Crowleya oraz Michael Sheen („Masters of Sex”) jako Aziraphale.

Teraz dołączy do nich David Morrissey, wcześniej odgrywający rolę Gubernatora w serii AMC. Informacja pojawiła się na twitterze reżysera Douglasa Mackinnona, udostępnił ją także Gaiman.

Wpis na twitterze

 

Morrissey ma wcielić się w Kapitana Vincenta.

Akcja „Good Omens” rozgrywa się w roku 2018, kiedy apokalipsa i Sąd Ostateczny są coraz bliżej. Zbierają się armie Dobra i Zła, a wszystko zdaje się odbywać zgodnie z Boskim Planem. Jednak Aziraphale, kapryśny anioł, i Crowley, demon żyjący szybko, ale intensywnie, którzy od początku mieszkają na Ziemi, pośród śmiertelników, przyzwyczaili się już do swojej egzystencji i raczej nie są zainteresowani nadchodzącą wojną.

Poza Tennantem i Sheenem, w serialu zobaczymy także Jona Hamma („Unbreakable Kimmy Schmidt”) jako Archanioła Gabriela, Michaela McKeana („Better Call Saul”) w roli sierżanta Shadwella, Neda Dennehy’ego („Broken”), który sportretuje księcia piekieł, Hastura, a także Adrię Arjonę („True Detective”) jako Anathemę Device.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.