Aktualności

Premiera nowego sezonu czeka nas dopiero za pół roku, tymczasem już teraz możemy zobaczyć, jaka znajoma postać objęła stanowisko dyrektora Tarczy.

„Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D.” skupia się na przygodach agentów S.H.I.E.L.D (polska T.A.R.C.Z.A) i ich próbach ratowania świata. Każdy sezon stawia przed bohaterami nowe zagrożenie, z którym muszą sobie poradzić. Piąty sezon zbierał rewelacyjne oceny, osiągając w serwisie Rotten Tomatoes 100% „świeżości” z oceną 7,88/10. 

Finał piątego sezonu pożegnał widzów z Philem Coulsonem, który planował spędzić swoje ostatnie chwile w dobrym towarzystwie i przyjemnym otoczeniu. Rolę dyrektora Tarczy przejmie w nowym sezonie członek zespołu i będzie to nie kto inny jak Alphonso “Mack” Mackenzie, odgrywany przez Henry’ego Simmonsa. Jak zdradził sam aktor:

Uwielbiam wyzwanie, jakie niesie ze sobą bycie dyrektorem Tarczy. Mack pracował ramię w ramię z ludźmi, którym teraz dowodzi i to działa na jego korzyść – jest jednym z nich. Ale jedyną rzeczą, która może utrudnić mu dowodzenie, jest jego niechęć do wystawienia ludzi na zagrożenie. W rezultacie może to prowadzić do jego najtrudniejszych decyzji jako dyrektora. Jakich poświęceń bedą wymagały?

agents of shield, marvel, mcu, abc, agenci tarczy
Zdjęcie zapowiadające Macka w roli dyrektora Tarczy

Premiera 13-odcinkowego szóstego sezonu nastąpi latem 2019 roku. Siódmy sezon został już zamówiony.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.

Agent Phil Coulson tworzy grupę superwytrenowanych agentów S.H.i.E.L.D., którzy zajmują się dziwnymi, niewyjaśnionymi sprawami.


Aktualności