Aktualności

Jak ten czas leci! W 2013 roku swoją premierę miał jeden z pierwszych seriali Marvela, „Agents of S.H.I.E.L.D.”. Prawie pięć lat później seria będzie świętować magiczną liczbę stu odcinków. Aby rozpalić ciekawość fanów, stacja ABC udostępniła właśnie plakat przedstawiający najważniejsze wydarzenia z pierwszego sezonu. Uwaga, w tekście znajdują się SPOILERY!

Przez te pięć lat różnie toczyły się losy serialu. Nie jest tajemnicą, że interwencja zarządu Disneya ocaliła produkcję od skasowania – zastrzyk gotówki pozwolił stacji ABC na wyprodukowanie piątego sezonu. Dzięki temu możemy cieszyć się pogłębionym „spojrzeniem” w uniwersum Marvela. A wszystko przez to, że twórcy nie boją się inkorporować najciekawszych wątków z komiksów. W piątym sezonie możemy spodziewać się jeszcze większej ilości podróży w czasie oraz przybyszów z kosmosu.

Aby osłodzić fanom oczekiwanie na nowe odcinki, Marvel zapowiedział cztery komiksowe plakaty, które przedstawią najważniejsze wydarzenia z każdego sezonu. Udostępniono właśnie pierwszy z nich, możecie zobaczyć go poniżej:

 

Plakat przedstawia kilka wątków z pierwszego sezonu: Warda zabijającego Victorię Hand oraz spotkanie Skye i Coulsona. Pokazuje również, że agent Coulson przeżył wydarzenia z filmu „Avengers” dzięki pomocy kosmity rasy Kree. Co ciekawe, nie jest to pierwsza taka akcja Marvela związana z serialem. Każdy odcinek sezonu drugiego także był promowany taki komiksowymi plakatami.

„Agents of S.H.I.E.L.D.” wracają po świątecznej przerwie już 5 stycznia.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.

Agent Phil Coulson tworzy grupę superwytrenowanych agentów S.H.i.E.L.D., którzy zajmują się dziwnymi, niewyjaśnionymi sprawami.