Aktualności

Czy to możliwe, by Phil Coulson po raz kolejny wywinął się śmierci? A może tym razem poznamy całkiem nową postać, przypominającą wyglądem byłego dyrektora tytułowej organizacji? Aktor zdradza trochę na temat tego, co nas czeka.

„Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D.” skupia się na przygodach agentów S.H.I.E.L.D (polska T.A.R.C.Z.A) i ich próbach ratowania świata. Każdy sezon stawia przed bohaterami nowe zagrożenie, z którym muszą sobie poradzić. Piąty sezon zbierał rewelacyjne oceny, osiągając w serwisie Rotten Tomatoes 100% „świeżości” z oceną 7,88/10.

W wywiadzie udzielonym Marvel.com Clark Gregg zdradził co nieco na temat tego, w kogo wcieli się w szóstym sezonie produkcji. Udostępniony niedawno zwiastun sugerował, że może doczekamy się w jakiś sposób powrotu Coulsona. Wygląda jednak na to, że tak się nie stanie, a nowy sezon wprowadzi tajemniczą postać, wyglądającą jak on.

[Coulson] stał się dla mnie bardzo znajomą postacią, dlatego zagranie kogoś innego, bardzo tajemniczej osoby, która nie jest Philem Coulsonem, a do tego tajemnica stojąca za tym kim ta osoba jest, dlaczego tak wygląda – to coś z czym [twórcy] poradzili sobie w niesamowity sposób i bardzo cieszy mnie ta rola.

Premiera szóstego sezonu latem. Zamówiono już także kolejny, siódmy sezon.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.

Agent Phil Coulson tworzy grupę superwytrenowanych agentów S.H.i.E.L.D., którzy zajmują się dziwnymi, niewyjaśnionymi sprawami.


Aktualności