Aktualności

Prace nad szóstym sezonem „House of Cards” zostały wstrzymane. Decyzję podjęto w związku z ostatnimi wydarzeniami dotyczącymi Kevina Spacey'ego.

 


Dzisiaj na oficjalnym Twitterze Netflixa opublikowano informację, że zdjęcia do szóstego sezonu „House of Cards” zostały zawieszone do odwołania. W świetle ostatnich wydarzeń stacja potrzebuje czasu, żeby przemyśleć sytuację i rozwiać wątpliwości co do obsady. 

W wywiadzie dla BuzzFeed Anthony Rapps wyznał, że gwiazda serialu „House of Cards”, odtwórca roli Franka Underwooda, Kevin Spacey molestował go seksualnie, gdy ten miał czternaście lat. Spacey odniósł się do zarzutu w oświadczeniu, gdzie wyraził ogromny żal, przyznał, że nie pamięta sytuacji i mocno za nią przeprasza. 

Na tę historię nie pozostał obojętny także twórca serialu, Beau Willimon, który – odnosząc się do niej – zapowiedział, że szósty sezon będzie ostatnim. 

źródło: twitter Netflixa

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

House of Cards

Zostać politykiem może każdy, ale osiągnąć w tej dziedzinie rzeczy wielkie mogą jedynie ludzie silni i bezwzględni. Posiadanie takiej etykietki jest największym …


Aktualności