Aktualności

Seria komiksów Kurta Buśka, „Astro City”, doczeka się telewizyjnej adaptacji. Za jej realizację odpowiadać będzie studio FremantleMedia North America, które pracowało ostatnio między innymi przy „American Gods”.

„Astro City”, które zadebiutowało w 1995 roku, jest obecnie publikowane przez DC Comics, lecz właścicielem wszelkich praw do tytułu nadal pozostaje Busiek. W świecie przedstawionym w komiksach obserwujemy życie zwykłych ludzi oraz zamieszkujących wśród nich superbohaterów. Obdarzone nadprzyrodzonymi mocami postacie starają się ocalić świat przed każdym zagrażającym mu złoczyńcą.

Kurt Busiek, Astro City, adaptacja, serial
Kurt Busiek

 

Za stworzenie pilota oraz produkcję serialu odpowiedzialni będą Busiek oraz Rick Alexander („Strong Medicine”), a oprócz nich rolę producenta wykonawczego pełnił będzie także Gregory Noveck („Jeremiah”). Jak dotąd nie pojawiły się bliższe informacje odnośnie do stacji bądź platformy, która byłaby zainteresowana dystrybucją projektu.

Źródło: deadline.com 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

American Gods

Kiedy Cień wychodzi z więzienia, spotyka sympatycznego oryginała - Pana Wednesdaya. Zaczyna się ich przedziwna, barwna podróż po Ameryce, w której zakątkach żyją, …