Aktualności

Lista postaci, które pojawią się w nowej serii o dociekliwej nastolatce, wciąż się zapełnia. Hulu ujawniło, że w czwartym sezonie ponownie zobaczymy Adama Rose'a w roli Maxa.

Obecnie trwają prace nad produkcją nowych przygód Veroniki Mars. Dalsze losy bohaterki poznamy pięć lat po wydarzeniach przedstawionych w Nowym Jorku i powrocie do rodzinnego miasteczka. Co tym razem spotka nieustraszoną panią detektyw? Tego jeszcze nie wiemy, ale coraz więcej wiemy o aktorach, którzy będą towarzyszyli jej na planie.

Znany już widzom z trzeciego sezonu przedsiębiorczy Max – student nielegalnie sprzedający testy i prace naukowe tym razem powróci jako weterynarz i właściciel "High How Are You". Zajmie się sprzedażą marihuany. Jak bardzo jego postać wpłynie na losy tytułowej Veroniki? Tego Hulu nie ujawnia, ale robi się coraz ciekawiej.

veronica mars, hulu, revival, wznowienie
Zdjęcie promocyjne serialu „Veronica Mars”

Do tej pory z informacji jakie zostały ujawnione oprócz tytułowej Veroniki Mars (Kristen Bell) na ekranach wystąpią znani już z poprzednich serii: Logan Echolls (Jason Dohring), Keith Mars (Enrico Colantoni), Wallace Fennel (Percy Daggs III), Eli "Weevil" Navarro (Francis Capra) czy nowa postać Clyde Prickett (J.K. Simmons).

Dokładna data premiery nie jest znana.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Veronica Mars

Cudowne życie 17-letniej Veronii Mars wali się, gdy pewnego dnia jej najlepsza przyjaciółka Lilly Kane zostaje zamordowana. Dziewczyna postanawia rozwiązać zagadkę …


Aktualności