Aktualności

Amazon opublikował nową zapowiedź wideo serialu „Absentia”.

Sześć lat temu jedna z najlepszych agentek FBI w Bostonie zniknęła bez śladu. Jej dotychczasowe śledztwa dotyczące wielkich bossów mafijnych nie pozostawiają złudzeń co do jej losu. Bliscy opłakują jej odejście, a przełożeni wpisują do akt „zaginiona w akcji”. Emily Byrne okazuje się bardzo daleka od śmierci i wszystkich zaskakuje swoim nagłym powrotem po latach. Kobieta nie wie, co się z nią działo przez ten czas, nie potrafi sobie absolutnie nic przypomnieć. Krok po kroku z pomocą przyjaciół stara się rozwiązać swoją zagadkę.

Pierwszy sezon serialu odpowiedział na wiele nurtujących bohaterkę i widzów pytań, ale nadal nie wiemy wszystkiego. Emily kontynuuje swoje śledztwo, wpadając w międzyczasie w liczne kłopoty, które przewrotnie, ale coraz bardziej przybliżają ją do odkrycia prawdy o swoim zniknięciu kilka lat temu. Premiera drugiego sezonu przewidziana jest na 14 czerwca.

Źródło: Amazon

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Absentia

Od czasu zaginięcia agentki FBI Emily Byrne minęło sześć lat. Pewnego dnia zostaje znaleziona w lesie, jednak nie pamięta, co robiła od czasu swojego zniknięcia. …


Aktualności