Aktualności

Stacja ABC opublikowała zwiastuny swoich nowych produkcji. Czeka na nas m.in. spin-off „Black-ish”.

„Emergence” jest zapowiadane jako thriller. Skupi się on na szefiowej policji, która podczas tajemniczego wypadku znajduje małe dziecko z amnezją. Dochodzenie wciąga ją w spisek większy niż sobie kiedykolwiek wyobrażała. Jednak nadal nie wie, kim jest znalezione dziecko.

„Mixed-ish”, który będzie spin-offem „Black-ish”, opowie o doświadczeniu dorastania w rasowo mieszanej rodzinie w latach 80. Główna bohaterka żyje z ciągłymi dylematami – czy ma się zasymilować, czy pozostać sobą. W pewnym momencie rodzina przenosi na przedmieścia. Rodzeństwo zaczyna uczęszczać do nowej szkoły w której nie są postrzegani ani jako czarni, ani jako biali. Doświadczenia tej rodziny pokazują wyzwania związane z poszukiwaniem własnej tożsamości.

„Stumptown” skupi się na Dex Parios (Cobie Smulders), która jest silną, stanowczą i bystrą weteranką o skomplikowanym życiu miłosnym oraz długach hazardowych. Jej umiejętności wywiadowcze sprawiają, że jest świetnym inspektorem policji, ale kobieta żyje w ciągłym zagrożeniu ze strony przestępców, nie do końca przestrzega też policyjnych przepisów. 

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.