Aktualności

Stacja Showtime poinformowała, że Gallagherowie powrócą na ekrany telewizorów już niebawem. Oprócz tego dostaliśmy również klip ze specjalnymi podziękowaniami od obsady „Shameless”.

Dysfunkcyjna rodzina Gallagherów zabawia nas już przez osiem sezonów i nic nie zapowiada, by ta sytuacja miała się szybko zmienić. O tym, że dziewiąty sezon serialu znajduje się w produkcji, wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu – teraz wiemy również, że datę jego premiery ustalono na 9 września 2018 roku. 

W produkcji pojawiają się między innymi: William H. Macy („Fargo”), Emmy Rossum („You're Not You”), Joan Cusack („Addams Family Values”) czy Cameron Monaghan („Vampire Academy”). Część z nich wzięła udział w nagraniu, w którym obsada serialu dziękuje widzom za niemalejące zainteresowanie produkcją. 

„Shameless” to wzorowany na brytyjskim oryginale o tym samym tytule serial traktujący o losach Franka Gallaghera i jego dużej rodziny. Frank zdecydowanie nie jest wzorem ojca. Ma problem z alkoholem i nie jest szczególnie zainteresowany losem szóstki swoich pociech. Dzieci muszą radzić sobie na własną rękę, co bardzo często nie kończy się dla nich najlepiej. 

Serial emitowany jest przez stację Showtime, a ostatni epizod liczącego 12 odcinków ósmego sezonu produkcji miał swoją premierę 28 stycznia tego roku. 

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Shameless

Serial opowiada o dysfunkcyjnej rodzinie Franka Gallaghera, który samotnie wychowuje szóstkę dzieci. Kiedy ojciec spędza czas na piciu do nieprzytomności, jego …